bugün

Onca yıl bizi kalın kaştan soğutup kaşlarımızı almaya zorladılar.
Şimdi de tonlarca para alıp kaş kontürü yaptırtıyolar. Ayıp.
O nasıl moda len kürt gibi geziyonuz ortada yapmayın.
bir zamanlar adile naşit gibi gezenler şu an idoya benziyor.
Daha doğal durması ile alakalı.

Modalar gelip geçicidir ama 70 lerdeki incecik kaş modası gelmesin de ne gelirse gelsin.
Kasinizi alin derken ortasini alin dedik. Gidip kurdan kadar biraktiniz. Ayariniz yok ki
berbat birşey olduğunu düşünüyorum..
o ne aq. gözün üzerinde bıyık bırakmış gibi.
Birce akalay dışında yakışan yok galiba.
Amine Gülşe gibi bir güzelliğin 10 üzerinden 9.5 olmasının sebebi.
Bir gün bir hanımla tanıştım bir arkadaşın orda. Sonra o gitti. Benim aklımda onunla ilgili konuşulan şeyler, olan biten hiç biri kalmamış. Aklımda kaşları kalmış. Kafamın içinde "kızın kaşları vardı" nakaratı döndü durdu.
Eğer kapkara ve de kapkalın kaşlarınız varsa bu modaya sadık kalmayın lütfen. Kızın adı ne zaman geçse aklıma kaşları geliyor sadece. Eziyet bunun adı. çünkü kaşlar canhıraş bağırıyor bildiğin. Yapmayın, her modaya uyma zorunluluğu yok.
Moda insanın kendine yakışanı giymesi, uygulaması olarak algılansın artık.
Tamamen erkek kaş dizaynını kıskanan feminist modacıların baslatiği akım.

Tabiri caizse erkek vücudu ile
kadından daha gösterişli, bu bir gerçek. ikincisi erkeklerin yüzlerini kamuflaj edecekleri doğuştan gelen sakalları ve kalın kaşları var. Kadınların doğuştan gelen böyle özellikleri yok. Kadınların nerdeyse hepsinin 20 li yaşlarda kaşları dökülür. Erkeğin ise gürül gürül çıkar.

Sonuç olarak bu moda akımının temel çıkış noktası bu.
Olmayan akım veya moda.

Türkiye'de kaş almanın / aldırmanın yaygın olması muhtemelen Amerikan filmleri çok seyredildiği ve bu filmler insanlara tesir ettiği içindir. Diğer taraftan Fransız filmlerinde kalın kaşlı kadınlara çokça rastlayabilirsiniz ve bu yeni bir durum da değildir. Avrupalı ünlüler, Türkiye'deki ünlüler kadar Amerika'nın tesirinde kalmıyor olabilir.
kadınların kalın kaşlı olmaya başladığı, erkeklerin kaşlarını aldırdığı,

kadınların boyfriend kotlar giydiği, erkeklerin vücudunu saran kaseyi kabak gibi meydana çıkardığı skinnylerle cirit attığı,

modanın, çok özür dileyerek, toynağını seveyim ben değerli arkadaşlarım.

herkes yapıyor diye sakın ha siz de bulaşmayın. 5 yıl sonra fotoğraflara bakmağa utanırsınız. kadın, kadın gibi; erkek, erkek gibi giyinsin ve görünsün bir zahmet.
Herkesin aklına kalın kaşlı hatunlar gelirken sapık gibi ilk aklına ido gelen bir tek ben miyim?
Kadınlar için ince kaştan iyidir. Orta yaş ve üstü ince kaşlı kadınlara bir bakın allah aşkına. Hepsi kokonalara benziyor.
aahh, ah.. bir zamanlar brooke shields diye bir güzelliğin bu dünya üzerinde yaşadığını bilmeyen nesilin örneklerine bak..kaşlarına el sürdürmemesi ile ünlüydü ve güzel gözleri ve yüzü ile uyum içindeydi.

görsel
görsel
görsel
gereksiz olduğunu düşündüğüm moda. zamanında dalga konusu olan şeylerin günümüzde moda olması şaşırtıcı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar