bugün

tayt kişinin bacaklarını kibar göstermez rahat bir kıyafettir kalın bacaklı kızın ihtiyacı ise zarif görünmek için tayt giymemesidir kısaca kalın bacaklı kızın tayt giymesi tam anlamıyla bir faciadır.
kalın bacaklı ve de şişko ise tadından yenmez*. kendini bilmezliktir.
roberto carlos tarzı bir bacak görüntüsü ortaya çıkaran durum.
dar paça kot giymesi kadar kötüdür. *
cazibelerine cazibe kattıklarını düşünüp büyük bi yanılgı içersine düşerler.
ne giysinler mahmut ne giysinler...
görüntü kirliliğidir.
(bkz: bira şişesine zorla tayt geçirmek)
(bkz: bizdekide göz bi yerde)
ağa düşmüş balık gibi çırpınmaktadır böyle bıngıl bıngıl...
"hiçbir şey giymesin daha iyi, et görürdük azcık!" dediğim kalın bacaklı kızlar bunlar, evet!
-abla nasıl olmuş ,giyeyim mi bu taytı?
+o ne ya olmamış cırpı bacaklarına.

kılolu olsan dert zayıf olsan dert.
kötü bi görüntü oraya çıkar,giymemelerini tavsiye ediyorum.
(bkz: bırakın boş işleri)
(bkz: bakmazsan görmezsin)
(bkz: ölü taklidi yap gider)
dünyanın en berbat manzaraları listesinde slip mayonun bir altındadır. giymesin tayt falan, çıplak da dolaşmasın, en sağlıklısı evden çıkmasın.
edit: hayatımın en büyük utancıdır bu entry. Ben ne iğrenç bir insanmışım dedim kendime sövdüm. Cidden sövdüm. ibret olsun diye bırakıyorum bunu burda.
beyonce giyerse dadından yinmez.
insanı azdırır.
ince bacaklı erkeklerin dar pantolon giymelerinden daha kötü değildir.
hayata dair belki de en iç burkan detaydır.
canı nasıl giyinmek istiyorsa öyle giyineceğini bilen kızımızdır.
kendi tercihleri olmakla ve bize hiç bir laf düşmemekle birlikte, moda olandansa vücut tipine göre yakışanı giyse daha iyi sonuçlarla karşılaşacağını düşündüğüm kızlardır.
bugün ikinci kere:

nick entry uyumu
tayt modasının esintileri devam etse de bu aralar krem renginde keten veyahut keten görünümlü tayt giyen kalın bacaklı arkadaşlara naçizane tavsiyem; yapmayın. görüntü kirliliği oluşturduğunu söyleyecek kadar acımasız olmasam da gerçekten çok kötü durduğunu söylemeliyim. kalın bacaklı olmak kötü değildir lakin bunu dar birşey giyerek desteklemek felakettir. yok ben iğrenç görünmeyi önemsemiyorum rahatlığı kafi derseniz de alnınızdan öperim, altın hızma mülayim, güzeller güzeli kezban.
"kalın bacaklıların tayt giymesi görüntü kirliliği ancak erkeklerin ya bellerine kadar çekili donları -ki düşük bel giymenize rağmen- ya da eğildiklerinde görünen çatalları manzara niteliğinde öyle mi?" diye sorarlar adama!