rezil pislik munafigin tekidir.

efendimiz müsafir sevmezdi.
Cay kurabiye yok artik.
Artik wi-fi varr.
kalkması için esneme, gerinme, odaya gidip pijamaları giyip karşısına çıkma gibi kibar yöntemler denenip sonuç alınmadıysa modem fişi çekilerek veya üzerine yanlışlıkla çay, kahve, kola vb. içecekler dökülerek kendi evinin yolu tutması sağlanabilecek misafirdir.
Can sıkar.

Sohbet bitmiştir, ebleh ebleh tv ye bakma faslı başlamıştır, saat olmuştur gecenin bilmem kaçı, gözler ağırlaşmış, esnemeler birbirini kovalamaktadır ve bu denyo misafir kişisi halâ oturmaktadır, dünya umurunda değildir.
Ev ahalisinin uykusu mu gelmiştir, yarın işe mi gideceklerdir hiiiç ilgilenmez bu konularla.

Devlet sınırlama getirmeli aga!
Saati dolunca inatla kalkmayan adam için, kolluk güçleri koçbaşı marifetiyle eve girmeli ve yat yat yat nidalarıyla misafirin aklını başından almalıdır.
Misafire hadi git diyecek halimiz yok, en iyisi devlet bize yardım etsin, halkım uyuyacak desin mesela.
Yani bence olur gibi! Ehehehehe..
eski batıl inançlarımızı hatırlattı. ayakkabısının içine bira tuz dökerdik ve de süpürgeyi ters çevirip toplu iğne batırırdık. çocuktuk tabii ki.
çok tuz sarfiyatımız oldu o zamanlar.
sokağımızda ilk tv'yi biz almıştık. açılıştan, kapanışa kadar full misafir olurdu evimizde.
daha da kötüsü kendi evindeymiş gibi davranan misafirdir.
Üç saat evde oturur, giderken bir saatte kapıda muhabbetini bitirir.
görsel
Gecmis olsun demek icin gelen misafirdir. Yav kotuyuz iste kalk git ne uzatiyorsun. Tek tek nasil oldu noldu. Sanane oldu iste insanlik gorevini yap git.
Gereksiz misafirdir.

Ben önce bir-iki esniyorum. Anlamazsa yarın da çok işim var diyorum. Daha da anlamazsa “siz eve gidince ne yapacaksınız?” diye sorup “uyuyacağız” cevabını alınca “ben de” diyorum.

Daha da anlamazsa çarşaf, yastık getiriyorum. O saatten sonra gitmesin zaten.