bugün

(bkz: bir yazarın uçuş entrysi)
(bkz: trolümsü)
(bkz: eski troller yeni trolümsülere ders versin)
(bkz: sıradaki gelsin)
mantıklı olan bir kampanyadır.
sonuna kadar desteklenmesi gereken bir kampanyadır.
(bkz: kaliteli troller) *
Trollük ne zaman marka olmuşta kalitesini tartışır olmuşuz dedirten durumdur. ayrıca her ne kadar dibine kadar sonuna kadar katıldığım önermede olsa havada kalacağı kesindir. (bkz: olmayacak duaya amin demek)
böyle bir kampanya' nın anlamı linçtir, aşağılamaktır, dışlamaktır.

kesinlikle karşı çıktığım bir kampanya olup;

einstein' in sözleriyle son vermek istenilendir.

"beni de çok aşağılamışlardı ama n'aptım ? parçaladım atomu verdim ellerine."

küçümsemek, dışlamak ya da aşağılamak çözüm değildir.
kim karar veriyor kaliteli yada kalitesiz olduklarına diye soramadan geçemeyeceğim üfürükten teyyare kampanya.

sana kaliteli gelen bana kalitesiz geliyor olabilir. ya da bana kaliteli gelen sana kalitesiz. sonuçta formata uygun entry girildikten sonra ve kimseye ana avrat küfredilmedikten sonra herkes dileğini yazmakta özgür.

başlık ya da yazarı gizle, görme... herkes fransadan gelme aristokrat anasını satayım.
neden hala yürürlüğe girmediği merak edilen kampanya. Dine, bayrağa sövmeyi trollük sanan embesillerin sözlükte barınması saçmadır.
Full time destek vereceğim kampanyadır. Sözlüğün daha ne kadar daha içi boşaltılacak merak ediyoruz. Sessiz kalınmamalı. Kaliteli bir kütüphanede olduklarının farkında olamayan dine imana hakaret edilecekse, bebelerin her dakika saçma başlıklarını izleyeceksek sözlükte neden duruyoruz.