bugün

'' sürekli yeni kişilere mesaj atar oldun '' şeklindeki gereksiz uyarıdan ötürü mesaj yollayamadığım değerli yazar. kendisine '' rica ederim '' der ve saygılarımı sunarım.
Yazarlık kavramının hakkını veren bir yazar. Kendisini okumaktan onur duyuyorum, iyi yazsın.
birbirini karşılıklı kullanma eğilimlerinin etkisinde yaşanan ve çoğu kez bilinçdışı sadist-mazoşist öğeler de içeren bu olgu, ego sınırlarının kaybolmamasına rağmen bu sınırların algılanmadığı birlikte varo- labilme sürecinin otantik içtenliğinden yoksundur.

Evet yukarıda açıkça belirttiğim gibi durum oldukça vahimdir. Emek hırsızlığı yapanları kınıyorum. Bu düpedüz bir insanın emeğini sömürmektir.

Gitmesi istenmeyen kaliteli bir yazar.
Trollük olsun diye söylemiyorum ama nedense başından beri yazılarını okuyorum lafı evirip çevirip farklı bir şey yazmayan biri öyle çok bi olayı yok sevemedim ben nedense bu yazarı, beni iten bir havası var. Ilginç.
bu adamı bende severdim lâkin, gitme diyecek yüzüm yok. başından sonuna kadar haklı, şayet fikir değiştirirse severek okumaya devam ederiz.
Sozlukte parildayan bir yıldız idi kendileri. Değeri bilindi ama farkinda değil o bunun galiba.
Sözlükte okunmaya bu kadar değer çok az kişi olsa gerek gibi düşüncelere sevkeden yazar.

Şanslıyım ki bir şekilde denk gelmişim. Şu Lanet akilli telefonların okumaktan cok video izlemek kısa yazıları okumak ve yazmak için tasarlanması sebebiyle bir çok entrysini okuyamıyorum.

Cabuk sıkılan okumayı kulfet sayan biz cahiller için gayet açik ve kisa keserek yaziyor mümkun oldukça. insan psikolojisine dair birikimlerini ve duşüncelerini akici bir dille paylaştiğı için kendi adıma teşekkür ederim.

Okuyan, kendini ve cevresini gözlemleyen, düşünen bir arkadaşımız. Var olsun.

Bilgisayarımı tamir ettirince daha rahat okuyabileceğim. saygılar sevgiler.
Carl Jung'a göre her insanın özellikle erkeklerin içinde kahraman olmaya karşı duyulan bir arzu vardır. insanların birilerinin hayatında kurtarıcı rolünü oynamaya ve bozuk olan şeyleri düzeltmeye iten bir dürtü vardır. bundan dolayı din ve mitolojik hikayeler hala asırlardır güncelliğini korumaktadır. çünkü içimizde bir yerlerde olmak istediğimiz kahramanlık statüsünü bu hikayeler çok iyi yansıtabilmektedir. özellikle erkekler bu dürtülerini tatmin edemedikçe kendi içine kapanıp sosyal hayata karşı uzaklaşırlar...

not: başlığı açtığımda eski ve sevilen bir yazar nicki olduğunu gördüm. inşallah kızdır.
Ben biliyorum bu yazarı. Sitem edip silmişti yanılmıyorsam hesabını. Çok gitme dedik ama sildi gitti. Vay be ne kadar zamandır buradaymışım. Eski yazarlardan kim kaldı efendi. Heyhat.