bugün

hani aylardır söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ama, düğüne çağırmayan yazar. lakin hala ilk deplasmanda çatkapı geldiğimde, gelişen teknoloji paralelinde istek ve beklentilerimi en üst düzeyde karşılayacağını ummadan edemiyorum.

(bkz: 1989 dan beri)
(bkz: askere gittiysen önce ağlarım sonra işime bakarım)
(bkz: evlendiysen taciz ederim)
kendisini felis felis familyasından zanneden canis canis cinsi canlıdır. felis olmak onun harcı degildir.
yaşlanan yazar.

(bkz: 30)
Cathullah Gülene bağlı bir tarikatta varlığını sürdürmekteymiş.
(bkz: kafir kesen müslüman kediyi kesen papazefendi)
(bkz: cihat yapan kedi) *
(bkz: sözlük peygamberi)
benle 3 kedi gücünde küstüğünü tahmin ettiğim kişi. takmıyor efendim tınlatamıyoruz.
#4935222 entry' siyle koca bir alkışı hak eden yazar.
orijinal nick sahibi. tarzı olan kişi. takip ediyoruz.
en güzel nice yıllar kendisinin ola şahsı muhterem kişi zat-ı portmantosu. şokomel insan.*

aman edit: bu entry yazar kendi nick altına bakmadan önce girilmiştir. gerekirse mali müşavir noterliğinde kitaplara el basılabilir. yazarın tüm doğumgünü saatlerinde s.ki kalkık bir şekilde otobüs yolculuğunda olduğu kanıtlanabilir. in nomine patris.
(bkz: satanist kesen kedi)
ispitçidir. önce bana hakaret etmiş cevabını aldığında ise kurnazlık yapıp gidip şikayet etmiş kişidir.
yine bana sarmış enteresan mahlukat. yine beni pkk'li olmak suçlamıştır. ulan ben bile bu adam yüzünden ne olduğumu unuttum. sözlüğün 5000 yazarı var ancak benim aslımı sadece kedilerle fareler görebilmiş. kedilerle fareler mi çok zeki yoksa sözlüğün kalan yazaları mı çok saf yada kedilerle fareler mi çok kötü niyetli ve yaftalamak için kapıda bekliyor yoksa sözlüğün diğer yazarları mı çok iyiniyetli anlamadım sözlük. sence?
(bkz: aha bu başlıktan da güzel nick olur)
sanal alemlerden elini şeyini çekmiş idolüm abim. istanbula gelse de karşılamasam.*
olta atıp sazan avlayan yazar .

(bkz: #4116889)

(bkz: arada sazan var dikkat)
sözde islamcı ama küfürbaz bir yazar.
(bkz: pkklı kesen musluman kedi)
kedi kesen satanist fare ile karşılaşmasını umduğum müslüman kedi. namaz kılarken, kâbe'yi tavaf ederken ve oruç tutarken elindeki bıçak/satır/kesici bi' yerlerine batmaz umarım.
formattan habersiz yazar.

(#3899265)
(#3752466) solculardan nefret ettiğini her fırsatta söyleyen ama ilgili entrysinde can yücelin sözünden esinlenen- ki can yücel kimdir bilmiyor muhtemelen- ve faşist olduğunu açıkça söyleyen bünyemtrak. ayrıca bilmiyor ki yakalanmış ve zararı kalmayan bir pkkliyi helikopterden atmak değil, yasalara teslim etmek icap eder. pkk'yi yasalara karşı geliyor diye sevmiyorsun ama kendin yasaları tanımıyorsun gülüm diyesim geldi. hatta dedim farzet. gülüm demedim ama gerisini dedim. ayrıca can baba yaşasaydı muhtemelen diyeceği kelime belliydi. *
#3752466 ısrarla fikirleri sabittir yediği tasa sıçanlarıda sevmemektedir ananıda al bu ülkeden git demektedir sözde humanist pkk sempatizanı göt verenlere.