bugün

bir süre sonra betonarme bir saç yapısına sahip olacak kişinin eylemdir.
kafaya inşaattan biriket düşse ikiye bölünür.
bitlenmek veya saç dökülmesi ile sonuçlanacak eylemdir.
bir süre sonra oluşacak betonarme saç yapısını bi kenara bırakın, kafasında saç kalmayacak kişinin eylemidir.
bir süre sonra kafayı taşıyamayacak hale gelecektir bunu yapan şahıs.
bu ergen götünü de yıkamaz. kağıtla idare eder.
(bkz: çimento)
(bkz: bone hair)
(bkz: iğrençsiniz)
jölenin beyine nüfuz etmesiyle kişinin ölmesine,ölmese bile salakça hareketlerinden dolayı öldürülmesi gerektiren olay.
üniversite yıllarının vazgeçilmez faaliyetldir. Evet yaptım, yine olsa yine yaparım..
şlmdiki saçlarla ilgili faaliyetlerim, yumurta sarısını bilmemne otuyla karıştırıp, kafama sürmeye kadar ilerledi. He bi de yeni bi şampuan çıkmış diyolar bi de onu deneyim diyorum.. popona mı ne süroyomuşsun... öle işte..
kafanda kerpiçten bir kütle taşımana sebep olur. saçlarımız varken yapardık amına koyim. şimdi dört tane tüyün nesine jöle?!
geçen hafta memleketten gelen kuzenimin saçlarına jöleyle dikenli bir şekil vermesi fakat yıkanmamakta ısrar etmesiyle yaşadığımız olaydır.
ayrıca ayakları da ölü balık gibi kokan kuzenim babamın üst üste gelen uyarılarına rağmen onu dinlememekte
- yok amca, gerek yok.. yo valla..
+ murat oğlum gel gir şu banyoya bak havada sıcak, çekinme.
- yo yoo..
çorapları ise kurban derisi gibi kokmaktadır. evimizin tüm pencereleri açık olduğu halde solunum zorluğu çeken ailemin sağlığını da tehlikeye düşüren kuzenim karşısında bir önlem almam gerektiğini fark ettim ve devreye geçtim.
- murat ver çoraplarını çöpe atalım.
çorap suratıma yaklaştıkça kaşlarım eridi sözlük ama kuzenim yıkanmıyor.. ısrarcı hala da kokuyoruz.. annemin alveoloları tıkandı sözlük..
(bkz: taş kafalı olmak)
bir sonra uçak pisti/ayna espirilerine maruz kalacak kişi eylemi.
tekrar jöle sürmeye gerek yoktur kafa gece yatılan yastığa sürüldüğünde de aynı sonuç alınabilmektedir.
saçta katmanlar oluşturmak.
iğrenç bir his,görüntü.
bir süre sonra etrafa leş gibi kokacağınız bir durumdur, yapılmaması gerekir.
kısa sürede başa gelebilecek olaylar; baş ağrısı, toz toprak içinde kalmış bir kafa ve alın, hele birde bu şekilde yatılmışsa sararmış bir yastık ve saç içinde kalmış bir yatağınız olmuş demektir.
uzun zaman içinde başa gelebilecek olaylar; saç dökülmesi, vücüttan daha koyu bir kafa tası rengi.
yapmayın, etmeyin dedirtir. (içim gıcıklandı bea)