bugün

adam gibi entry girip tanım yapmak yerine, sözlüğü siyasi, sosyolojik, dini, mitolojik, psikolojik, fantastik bölümlere ayırıp, trajik bir eyleme girişme durumu.
sozlukte hayati yasamaktir ..cunku hayata siyasi, sosyolojik, dini, mitolojik, psikolojik, fantastik ogeler mevcutur sozlukte neden olmasin ki..
hayır..yapmayın.. hayır entry mi silemezsiniz çığlığıyla uyanılan kabus hali
sözlüğü gereğinden fazla önemseme gibi görünse de aslında yazar ve\veya okurun sözlüğün arkasına sığınarak kendisini fazla önemsemesiyle ortaya çıkan durumdur ki türkiye gibi imkansızlıklardan dolayı layık olduğu yere gelemediğini düşünen bu kadar çok insanın olduğu ortamlarda normal karşılanmalıdır...
gece gündüz başlıklarla entrylerle haşır neşir olma, istatistiklere bakma, son iyi oylanan entryleri butonuna basmaktan mütevellit, butonu dümdüz etme, sözlüğün her yerini kurcalama, uykuya dalmadan önce ertesi gün gireceği entryleri düşünme, geceleri sözlükte çaylak olduğunu görüp kan ter içinde uyanma... *
seri eksi oy veren ibneyi öldürme isteğinin iç dünyada belirmesiyle ortaya çıkar. Entry silen moderasyonu sen benim kim olduğumu biliyormusun diyerek tehdit etmekle iyice ağırlaşır. Çaresi yoktur. Yazıktır.
(bkz: loser)
-berkecan,hadi oğlum gel artık çayın soğuyacak.
-kahvaltıya çağıran anne modeli
-nerde kaldı bu eşşek sıpası hala.
-çocuğuna eşek sıpası diyen baba.
-ya s.kecem bu oğlanın bilgisayarını ha
-bilgisayarla ilişkiye girmek isteyen insan
-dur şimdi odunu alıp geliyorum bak
-bakınız:ailede şiddet
-aman koş muhittin, yetiş, oğlana bir haller oldu!
çaylaklıktan kurtulup yazar olana kadar geçen sürede sabahlara kadar oturup entry girmek.
günlük konuşmalarda moderatörün konuştuklarınızı sansürleyeceğini düşünerek konuşmak.
aslında günlük hayatla kafayı bozup sözlüğe kaçmaktır. kafa zaten bozulmuştur.
(bkz: hayatı sözlük gibi yaşamak)
(bkz: entrylerle yaşamak)
şu anda içinde bulunduğum durum.24 saattir buralardayım.mesgale falan açıldı yani.tüm oyunları oynadım ve titreyerek kendime gelmeye çalışıyorum.*
(bkz: sözlüğü ciddiye alan tipler)

(bkz: entrylerde yaşıyor bazı ibneler)

edit: bi de her şeyi üstüne alınan külkedileri var ay çıtkırıldımlar sizi.
sözlük yazarlarına mesnetsizce yöneltmiş bir iddiadır.

kendi diyen kendi olur bir kere tamam mı?
instagramı ciddiye alan ünlüler
twitter ı ciddiye alan solcular
facebook'tan ülkeyi kurtaran solcular

kadar saf insanlardır.
bir dönemin kanayan yarası.

sözlük düzelsin diye koca koca adamlar kampanya filan başlatırdı ciddi ciddi.

bildirgeler yayınlanırdı.

sonuç olarak; (bkz: bakire olmadığı halde gülebilen kadın) kazandı.
Yemişim sözlüğü...