bugün

Gelsin beni de boşaltsın.
Gergedan boynuzumu.
başarılı erkek, bunu dişi olarak yazınca yafta yediriyorsunuz gerçi ama yarınız bundan acizken verdim şukusunu.
kaç gecede ?
yalan atıyordur. açık ve net.
haplanmıştır o. zaten herkes kadına kendi performansı gibi davranır.
başarılı erkektir.
3 ten fazlasını başaramamışımdır sorun kimde bilemedim.
entryi tek eliyle yazan erkektir. aynen kardeşim gel boynumuza da dola. amınakodumun primcisi.
orgazm olabilen kadın olsun 10 kez orgazm oldururum. 9 kez olanı biliyorum 10 da ciddi ciddi bayıldı.
antartika da yaşıyor olabilir.
(bkz: antartikada 6 ay gece olması)
Bilgili erkektir.
Bir atasözü der ki : impossible is nothing lakin detaylar için (bkz: Masters of seks) (bkz: Kama sutra)
görsel
Sağlam bir bele sahip erkektir.
hemide çıkartmadan..

waaoowww..
edep sahibi olması gereken erkektir.

(bkz: ayıp ayıp)
bel olmak zorunda değil.

ağzını ve parmağını da kullanabilir.

daha tembeli, vibratör ile boşaltabilir.

çok abartmayın yani.
insan insani siker mi lan hic?
Midesinde ekmek var gunah.

Yanacaksiniz pezevenkler!
havuz problemlerinde iyi olandır.
yalan atıyordur. açık ve net.
Yoktur.öyle bir erkek varsa gelsin beni de sik.. ay pardon boşaltsın.
bakın bakiyim bağaddin abi tam ölmüş mü ?
sıradan bir erkektir.

beyler come on. ilk postadan sonra götünüzü dönüp yatmak yerine 2'ye 3'e giderseniz o kadar da zor bişey değil.

edit: işin ukalalığı bir yana şunu açıklamak istiyorum. pek çok erkek(pek yakın zamana kadar şahsımda bu gruba dahildir) seks yapmadan evvel içkiye abanır. içki(özellikle ağır alkoller) boşalma sürenizi uzatır ama bu aslında yanlış bir harekettir. çünkü ağır alkol vücut direncinizi çok düşürür. ilk boşalmadan sonra 2'ye gitmeniz daha uzun sürer. hatta bazen 2'ye gidemeden uyuyakalırsınız. çünkü vücudunuz harcadığı enerjiyi geri getiremediği için uyku moduna girer. o yüzden seks yapmadan evvel enerji verici şeyler tüketirseniz 2 3 hayal olmaktan çıkar. çok uzun bir periyod ile tek posta seks yapmak yerine daha kısa periyotlarla 2 3 defa yapmak hem daha eğlenceli hem de daha sağlıklıdır. ayrıca spor yaparak da vücut direncini arttırmak önemlidir.
"Kamyon mu boşaltıyosun?" sorusunu akıllara getirir.
muhtemelen yokluktan evde bulduğu bi su pompasını karısı yapmıstır.doldur-boşalt,doldur-boşalt yapıyordur. ne yapsın garibim , gidip eşşek mi siksin yani. bu da bi tatmin yöntemi heralde?