bugün

bazı kadınların, genelde telefonda geçen ahlaksız ve irrite edici, cinsellik çağrıştıran muhabbetlere bayılması mevzusu.

genelde telefonda olur bunlar. yani öyle yapardık.
doğruluğu kanıtlanmamış tespittir.En azindan bana denk gelmedi.Telefonda sevgilisiyle seks sohbeti yapan bayanların varlığından haberdarım ancak 'kadınlar' şeklinde bir genelleme yapmak fazlaca iddialı olur.
gözlem ve tecrübe ile doğrulanmıştır.
sex haricinde bayılmıyorlar. sakın küfür felan etmeyin bir kadının yanında. hanzo seven kadınlar varsa bilemem.
sex konusunda tabi.

biz ona da terbiyesiz diyoduk lan. ne ara rutin muhabbetler arasına girdi amk.
- alo necla merhaba
+ merhaba cenk nasılsın
- iyi valla nasıl olsun skimiz taşağımıza denk şükür
+ ahaha ay çok tatlısın ya bayılıyorum ya
kadın: bana terbiyesiz bir şeyler söyle faruk!
faruk: büyüklerinin karşısında bacak bacak üstüne atmak.
ancak terbiyesiz kadınların bayılacağıdır.
mütamadiyen varoş kültüründe yetişmiş, kenar mahalle yosmaları ile muhatap olunduğunu ortaya koyan genelleme.

edit: konuşanlar ve onlara bayılanlar pek rahatsız. *
-kız ayşe geçen gün yolda at gibi sexi bir hatun gördüm var ya.
+.............(bayıldı)
her yerde var bu kadınlardan. bizim mahallede nazife teyze mesela. terbiyesizliğe tahammülü yok. hemen bayılıyor amına koyim oracıkta. hani bayılacağı yeri önceden de tayin etmiyor. olduğu yere atıyor kendini. tuhaf. küfürlü konuşma oldu mu 1 hafta kendine gelemez. nazife teyze 75 yaşında. arkadaşları ona hiçbir şey demiyor. bu da tuhaf. bi lakap bulalım sana deyince de bayılıyor. bazı sorunları var bize anlatmıyor. terbiyesizlik yapıp da soramıyoruz DA.

olum ben konsepti yanlış anlamadım di mi?
Doğruluğu kanıtlanmamış ve kendini darı ambarında zanneden aç bir terbiyesiz tespitidir. Telefonda sevgilisiyle seks sohbeti yapan bayanların varlığından haberdarım ancak 'kadınlar' şeklinde bir genelleme yaparak tüm bayanları bu gruba dahil etmek fazlaca iddialı olur.
%88 ini kapsayan genelleme.
doğrudur.
ısırgan ve edepsiz ağızlı erkeklere bayılırım.
Özer Aydoğan karikatürlerini akillara getirmistir. (bkz: hadi kulağıma ayıp şeyler fısılda)
Samimi ortamlarda veya güvendikleri dost olarak gördükleri erkek kişilerinin bulunduğu ortamda bu tür kelimelerin doğallığına inanırlar ve eğlenceli bulurlar. Halk arasında bu tür kadınlara kafa kadın denmektedir. Eski Babürlerde de bu tip kadınlar oldukça mevcuttur ancak konumuzla pek ilgileri yoktur.
ahlaki seviyelerini gösterir. sözlükte veya herhangi bir yerde, en azından şu aralar, herhangi bir bayana ihtiyacı olmayan bendenizin iplemediği bir konudur neyse ki. *
kadınlar hakkında gizli gerçektir. ama bunu itiraf etmezler hiç.
http://m.youtube.com/watch?v=AvGtVAsFguE
-merhaba lütfü.
+kakam var.
-ay ne şirinsin.
+biliyorum, evet.
-Rüstem ayıp şeyler söyle bana sert davran bana hadi,
-amını kırarım filiz.
-?!?!?!.?.!/₺...
Anlaşılması epey riskli olan durum. Hadi bir denesene, dene bir hadi. *
(bkz: Büyüklerin karşısında bacak bacak üstüne atmak)
-rüstem küfür et bana, dörti tolk benimle, hadi bebeğim,
-ananı sikiyim filiz.
-?!!?!?!...
Yillardir bastirilan duygularini kadinlarin bir anda aciga cikarma olayidir.