bugün

hepsinin tek tip olduğunu bu tanımda kanıtlayacağım.

kendini hanımefendi gibi gösteren ama popo sallayanlar ya da gerçekten popo sallayanlar... zengin koca avcılarını da ekleyelim. hepsi aynı. hiçbir farkları yok. tecrübeli ya da vasıfsız olmaları arasında da fark yok.

tecrübesiz der ki, doğru olanı bekliyorum. benim için tek olacak olanı. bir bakmışsınız kaçak et keserken yakalanıyor. bir de bunu marifetmiş gibi anlatıyor arkadaşına, kankasına, sanal mecralarda. neymiş çok pişmanmış, ona öyle davrandığı için. evet, bak buradan hissettim ne kadar üzgün olduğunu. avcı bunlar, avcı. ilgi delisi. *

tecrübeli olanlar başka dert. hepsinde bir "erkeğe doydum" ben havaları var. evet, bak buradan inandım. asla ama asla erkeklerden nude almak istemiyorlar ama hepsi erkek vücuduna dokunmak ve görmek için yakından, uzaktan hiç fark etmeden ağızlarını suyunu akıtarak (erkeklerin) vücutlarını izliyor.

erkeksiz yapamayanları unutmayalım. en çok sizi sevmiyorum. karşı cins için tanımadığı hemcinsini yeren insandan hiçbir şey gelmesin zaten. istemem. kişiliksiz misiniz yoksa psikolojik sorunlarınız var mı? rahat bırakın erkekleri, ne bu erkekte erkekte isteme sorununuz.

bir de ağırbaşlı gözüken şeytanlar var. onlar profesyonel her türlü kılığa, her türlü kişiliğe girebiliyorlar ve sürekli ağlak haldelerdir. her şeyi ağlayarak yaptırabileceğini sanan kadınlardır. kendini acındırarak ağlar ve istediğini alana kadar gözleri sulu şekilde hüngür hüngür ağlar. tabi gözlerini kısarak dudağını büzüştürerek; ama aşkııım, aşkitoom, bebişiim gibi garip garip seslerle erkekleri kendilerine çekebilecekleri sanacak kadar da psikolojik sorunları vardır. biri böyle değil ki hepsi böyle.

işte böylelerine kıyamam. ağlayacak mısın? gel benim omuzum müsait. evet, sana her zaman müsait ağlağım. istediğin zaman gelip ağlayabilirsin, omuzum ağlaklara her zaman açık.

bakın şimdi, bir kadın-erkek diyaloğu...

- merhaba ben kadınım.
+ ben de ulu'da yazarım ama kadın olduğunu görebiliyorum.
- kadınım ben. olsun ben yine kadın olduğumu söyleyerek egomu tatmin etmek istiyorum, çünkü biz kadınlar, kadınız. kadınım. ben kadınım.
+ tamam kadın, memnun oldum. adınız neydi?
- ben kadınım.
+ anlıyorum.

böyle saçma sapan psikolojik sorunlarınızla kafamızın tasını attırmayın.
kadınlar şeytandır. tek istedikleri götlerini kurtaracak zengin koca. bu ailenizdeki kadınlar bile olabilir. bir erkeğin orospu çocuğu sürekli zina yapan uyuşturucu satan veya adam öldüren bir tip olması karı milletinin %90 i için hiçbir anlam ifade etmez. yeter ki çok para kazanan bir tip olsun.

sevgi aşk sadakat kadınların geninde yoktur. zenginken evlenseniz ve zamanla paranız bitse aynı orantıda kadın beyni vazgeçmelisin yeni zengin adaylara yönelmelisin gibi bir moda giriyor.

o yüzden erkekler size tavsiyem evlenmeyin para yedirmeyin bu orospu ruhlulara. sikin geçin !