bugün

Kadınların çok ayıp etmeleridir.

Seks zaten erkekten çok kadına zevk veren olay. Asıl kadına ödül.

Tabi ceza gibi erkekler de var, onları tenzih ediyorum. Erkek mi onlar be?
genelde seksten keyif almayan kadınların yaklaşımı bu.
birde belli aralıklarda erkeği rahatlatması gerektiğini düşünüyor, yoksa erkek başka arayışlara girer yanlış bilgisi yüklenmiş arka belleğe.
seks yada ikili ilişkinin hiç bir parçası ödül yada ceza olamaz.
çocuk yetiştirmiyor hiç bir birey.
beni kaçırıyorsa cezayı o çekecektir.

ne demekmiş ödül ?

dışarda zevkten 4 köşe olmayı bekleyen kadınlar var.

oyun oynamaya devam etsin kendi kendine.
kadınlar seksi erkeğe ödül olarak görmez. direkt kendilerini ödül olarak görürler. erkek onun sayesinde yaşıyor, onun sayesinde yiyip içiyor adım atıyor nefes alıyor hayattan haz duyuyor zannederler. onun erkeğin hayatında yer alması kadın için motivasyon kaynağıdır çünkü erkeği tamamladığını, onu eksikliklerinden kurtardığını falan düşünüyor çekip çevirdiğini kontrol altında tutup boşlukta savrulmasını engellediğini sanıyor. kokokomedi şov.. seks de tüm bu hissiyatlarının içerisinde baskın olanlardan biri o kadar. genel olarak kadın kendi varlığının erkeğe ödül olarak sunulduğunu zanneder bununla motive olarak ilişkilerini sürdürür.
Her insanın egosu var. Hepimiz hükmetmek istiyoruz. Bu kiminde az kiminde çok ama hepimiz de var.

Konuya cinsellik üzerinden değil iktidar ilişkisi olarak bakarsak , kadın kendi hayatının idamesi ve doğacak çocuklarının idamesi için erkeği bakımları konusunda bağlamak durumunda.

Hukuki zorunluluklar tek başına yetmediği için ahlak ve mahalle baskısı da var. Ancak bunların hiçbiri bireysel hazlar yoluyla motive etmek kadar baskın düzeyde etkili değil.
ilginçtir ki bununla ilgili en çok kullanılan fiil "vermek" tir. erkeğin kafasında bitmeyen fiil çekimleri:

verir mi, verecek mi, veriyor mu, veriyorlar, vermiş, verdi, verici, verimkar,....
lets talk about Turkey..
Kadındaki bir kaç gram et parçasına bu kadar anlam yüklersen olacağı o.
Türk kadının en büyük hastalığıdır.

istediği şey olmasın hemen yatağı ayırır olmadı götünü döner yatar.