bugün

fransız kadını icin seks yemek yemek gibi bir ihtiyacken, turk kadını icin nasıl son derece detayda ve onemsiz bir sey oluyor?
hangisi daha kadının dogası?
kafamda deli sorular.
bence cinsel devrimle fransız kadını metamorfoza ugradı, aslında dogası bu degil, tasıma kimligi bu. ahlaki deger yargıları farklı olunca o da farklı davranmaya programlandı sadece.
kadın bir erkekle beraber oluyor ve dokuz ay onun cocugunu tasıyor, fiziyonomisi ait olmaya kurulmus bir kere. kadının dogasından bahsedilecekse bence bu kısmından bahsedilmeli. kaldı ki ben her seyi ilkel dogaya endeksli okuma taraftarı da degilim. toplum icinde kimlik degistiriyoruz cunku deger yargıları olan, dusunebilen, hissedebilen, muhakeme edebilen canlılarız.
yetistirilme tarzı elbet cok seyi degistiriyor. ama ben turk kadınının yetistirilme tarzını seviyorum. hayatında hic masturbasyon yapmamıs, sadece cok asık olduguyla ve mumkunse yalnızca evlenince beraber olan, kimseye kolay kolay kendine dokunma hakkı vermeyen, sevismeyi en merkeze almayan turk kadınını cok begeniyorum abidin.
kadınlar icin cinsellik mumkunse tek adamla yasanması gereken, cok asık olunca yasanması gereken ayrı bir boyutken erkeklerin durmadan dilinde ve gunluk hayatlarında. garip.
kadınlar venusten erkekler marstan.
sehir efsanesidir. her kadin sekse ihtiyac duyar. eger bakire degilse.
islam, islam, islam...
Offf daha 30.cu entirisi kadın uzmanı kesilmiş ergen liseli. Bu gün toplu salım olmuş sanırım.

Bebeğim mesele seks değil, mesele bamya.
Fransız kadınındaki hasssasiyet belki fransız erkeğinden kaynaklanabilir.
Yanlış önermedir. Bir kadın olmadan bu tarz keskin yorumlar yapabilmenize ise hayranım. Türk kadını vb.. Kısıtlama yapmayın artık. erkekler ve kadınlar yani insan türü olarak her konuda eşittir. Ayrıca okuduğuma göre kadınlar cinsellikten daha çok zevk alıyorlar.
kesinlikle türk kadını için doğru önerme. türk kadını için seks, işkencenin bir diğer adı. hemen yapta bitsin bir an önce anlyaşı hakim. iddia ediyorum yüzde 99 u böyle.
libidoları da zaten biz erkekler alıyoruz amk.
Türk kadını sexi erkekten daha çok sever ve ihtiyaç duyar, ama sex yapacağı kişinin öküz değilde erkek olmasını herzaman tercih eder. Aksi taktirde bir öküzle yatacağına, sex yapmaktan vazgecer, bu kişi kocası ve ya sevgilisi ise bir an önce bitsede kurtulsam modundaki durumdur.
Dünyanın en büyük yalanıdır.

(not: erkeğim)
Böyle olmasının sebebi erkek seks yapınca milli,kız seks yapınca orospu denmesinden. (notu:erkeğim)
erkeklerin tespiti. Kadınları konuşturmuyorlar her zamanki gibi.
Senin yaşın kadar bayanla birlikte oldum liseli..
gayet de ihtiyaçları varmış gibiydiler..
Bence sen git bi doktora göster, giderken fizik dersinde kullandığınız merceği de götürmeyi unutma..
hadi bakam..
Kadınlarda en az erkekler kadar sekse ihtiyaç duyuyor. Tamam belki artık hayvanlar kadar ilkel canlılar değiliz ama hala iki temel mekanizma üzerine kuruluyuz şiddet ve cinsellik. Bu engel olabileceğimiz bişey değil. Yani belki hiç seks yapmayabiliriz ama her zaman ihtiyacını hissederiz.
türk kadını için doğru olandır.

Cinselliği ayıp, sapıkça gören, cinselliğin kötü olduğu öğretilen bir kişi ihtiyaç duymaz.
aslında kadınların "seninle" sekse ihtiyaç duymamasıdır. şöyle 1.90 boyunda kaslı ve geniş omuzlu biri gelsin bak nasıl bi anda ihtiyaç oluyor.
kadınlar sekse ihtiyaç duymuyorum diyorsa;-siktir git amk çocuğu seninle sevişeceğime çalıya çırpıya sürterim diyordur.
o gadınların bileceği iş. çokta şey değil yani.
yalandır.
bir erkekten çok daha fazla ihtiyaçları vardır.
bunun fizyolojik ve psikolojik olarak etmenleri mevcuttur.

ancak toplumun baskıcı yapısı bunu engellemektedir.
normal durumdur.

beni de sikmeye kalksalar hoşuma gitmez!
empati yapın biraz amk!
Doğaldır.

Fakat toplum şartları cinselliği özgürce yaşayabilme olanağını kısıtlar.
erkeklerin sanki umrundaymış gibi edilen beyandır. her fırsatta taciz et, yalnız kal tecavüz et kadını iyice içine kapanık karşı cinsten korkan bi canlı haline getir. sonra da kadın sekse ihtiyaç duymuyor. sen fırsat vermiyorsun ki kadına. bırak bir düşünsün ihtiyacı var mı yok mu diye. kadının bir bakışından kendine anlam çıkarıp toplu taşıma araçlarında orda burda taciz ediyorsun. sonra bu kadınlar neden böyle çekiniyor neden istemiyor.
Bu çelişkiyi yıllardır düşünürüm. Bence kızlar gelmiş geçmiş en iyi sosyal mühendisler. Hislerini saklamakta böyle bir ustalık canlılık dünyasında görülmemiştir.
Sevdikleri insanla bunu yaşamak istedikleri için ihtiyaç duymuyorlarmış gibi düşünülmesi biraz mallık değil mi ya?
Bulduğu her deliğe girmeye çalışan canlıların bunu anlamasını beklemek beyhude.
Kadınlar sexse ihtiyaç duyar sadece dile getiremez.