bugün

bir sürü kız kankası olan erkekler.
kızlar hepinizi sıradan eksiledim geçmiş olsun.

kezbanların 250 gramına güvenerek her türlü hakareti layık gördüğü erkeklerdir.
Cıvık ve pis erkektir. Tırnak uzatan saçını yıkamayan diş fırçalamayan üstüne bir de sigara içim hunharca öksüren erkektir. Benden uzak allah a yakın.
korkak ve yumuşak erkek. bide şu bilekte pantolon giyen tipler var, allah korusun!
Yalanci, iki yuzlu, merhamet ve vicdan yoksunu erkekler.
ne olacakmış mülayim
kadınların başının ağırmayacağı gibi
erkeklerde yorgun olmayacakmış
niye yoruldun
ağır bir şey mi kaldırdın
yorgun olma tamam mı.
şüpheye düşüren her erkektir. aslında tam olarak şüphe denemez ne olacağını bilirsiniz ama bir umut der gidersiniz. kalbinizi doğru tutup duanızı güzel niyetlemenize rağmen aynı modern zaman sığlığıyla devam eden bir grup erkektir. belki de suç bulmamalıdır.
amsalak erkeklerdir kendini kadının gözünde ezen büzen karakterini yere seren adamları sevmezler. Ben o erkeklerin onurunu yere serenlerin varyaaaaa, neyse sakinim.
ukala,
kadına karşı yapılan aşağılayıcı hal ve hareketleri olan erkekler cidden nefret edilme sebebidir, beyler yapmayınız.
Boş konusan, kotu espri yapan, cebinde parasi olmayan.
(bkz: erkeklerin nefret ettiği kadınlar)
Birincisi karşısındaki kadın veya erkek olsun onu aşağılamak ya da dayak atmasi.ikincisi trip atması. Allah aşkına bi ortasını bulun.
hepsinden, evet.
Bakımsız ve centilmen olmayan erkek iticiliği kadar itici olan tek şey fırıncı küreğidir. Centilmenlik yapın azizim kadının ruhunu okşayın.
Ay biz de size bayılıyoruz zaten evet.
cinsiyetçi barzolar, dilinden küfür düşmeyenler ve birlikte olduğu kadının arkasından atıp tutan karaktersizler başı çekiyor.
Elit olmayan erkekler.
Çok konuşan,dedikodu yapan,ağırlık nedir bilmeyen erkek tipleridir.
egoist, bencil ve bakımsız. ama bakımsız derkeen, hani yıkanmayı unutması falan.
ataerkil kafaya sahip olan erkekler. benden uzak, uzaya yakın olsun
gevşek erkekler, ataerkil erkekler, lakait erkekler, kaba erkekler. ha bir de "her şeyi ben bilirim, küçük dağları ben yarattım." havasında olan erkekler.
benimdir ,canları sağolsun .
tüm erkeklerdir.

kadınlar asla tam olarak bir insanı sevmezler. bunu zamanla öğreneceksiniz. sike sike öğreneceksiniz. sike sike...
Dar paça giyen erkek. Ya boru paça giyip kışkırtıcı olmak varken neden bizi hayattan sogutuyosunuz?
Tipini beğenmediği erkeklerdir. Bir başkasına aşık olup diğer erkeklerde nefret ettiği bütün özellikleri o erkekte gördüğü zaman ona bir hoş gelmeye başlar ya da görmezden gelir. kabullenir.