bugün

Az anasinin gözü degil onlar.
biz de kadınları sikmek için takılmıyor muyuz sonuçta. ortada bir ilişki varsa her iki tarafın da şöyle veya böyle bir menfaati olmalı zaten yoksa ilişki olmaz.
(bkz: insanlar menfaatçidir) diye güncellememiz gereken düşünce.
Bende de iri meme olsa ben de menfaatçi olurum amk. Ama yok işte.
bence kadınlar ilişkilerde menfaatlerini düşünebilecek şuura 27-28 yaşından sonra ancak erişebiliyor. o da kafası biraz çalışanlar için geçerli. 40'a gelip akıllanmayanlar da var.
insanların menfaatçi olmaları diye değiştirilmesi gereken başlık. erkeklerin de menfaatleri vardır. mesela anası babası güzel yemek yapamaz, ama hayatındaki kadın yapar, bu yüzden evlenir. atıyorum fiziki özellikleri çok iyidir, şehvet duygusunu kabartıyordur. her gece ateşli sevişmek için onunla evlenir. belki de zengindir. para musluğuna sahip bu kadını sence kaçırır mı? elbette kaçırmaz. buna benzer bir çok şey daha sayılabilir. ikili ilişkilerin herbiri, aslında çıkar ilişkisidir arkadaşlar. partnerlerimizden birşeyler bulup birşeyler bekliyoruz ki onunla birliltelik kurmayı uygun görüyoruz.

karıcığım benim sevgili yarim, vazgeçilmez yarim. onun bir menfaati yok, beni karşılıksız seviyor yoyeee, kadınların ayakları cennetin üzerinde fak yeaaaa diyorsanız, bir çıkar ilişkisi kurmanıza gerek yok. çünkü gerçekten bir hayatınız yok. rüzgara kapılıp savruluyorsunuz. ne bir hedefe, ne bir statüye, ne de bir itibara sahipsinizdir.
Her kadın değil.6 sevgilim oldu.ikisi hariç menfaatci değildi.
Erkeği kadını yok o işin. Ha, şunu da eklemekte fayda var tabii; Kadınlar erkeğe nazaran daha garanticidirler.
Kadınlar değil insanlar menfaatçidir.
Başlık zortlatan kişinin yazdığı entry tarafıma ait. Enteresandır ki insanların sekse zor ulaşıyor olmaları kadınların her yazdığını her konustugunu böyle art niyetli anlamalarına sebep oluyor. Neymiş seksi ödül gibi sunuyormuşuz, yav he he, iyi ezberlenmis modası gecmis laflar bunlar.
Sac taramak, okşamak bunlar sevgi ve şefkat göstergesi bence. Kadınlar sevildikçe güzellesir, her insan sevildigini hissettiginde gardını indirir. Bitkiler bile sulandıgında cicegini verir. Şu dünyada menfaat üzerine yaşamayan hic bir canlı yok diyelim gecelim o zaman aynı şey.