bugün

Saçmalıktir.

Erkek kadından üstündür.

Kadın erkeğin hizmetçisidir.
Yazılanları gorunce kendımızı bu barzolarla esıt gorerek ayıp edıyoruz dedırtmıstır.
sozlukte yazmaya basladigimdan beri sacma olduguna gitgide inandigim fikir. kadinlar daha ustun.
(bkz: feminizm)
Bütün insanlar eşittir ancak bazıları diğerlerinden daha eşittir.
Saçmalıktır. Nitekim adaletle eşitliğin aynı olmadığını bir kez daha belirtiyorum. Tabii ki insan olarak eşit haklarımız var lakin bu bizi fizyolojik ya da psikolojik olarak eşit kılmıyor bu gerçeği kabullenin artık sevgili kadınlar.
Komiktir.
Yani şimdi hak olarak eşit olabiliriz ama birçok açıdan da değiliz. Fiziki olarak üstünsünüz ne kadar zorumuza gitse de. Biz de zeka açısından mı desem mantık yürütme açısından mı desem biraz daha ilerideyiz sizden. Ama bazen çok ileri gidildiğini düşünüyorum şu kadın haklarıyla ilgili. Mesela bir erkekle tartışmada kadın konuyu''ya zaten siz erkekler böylesiniz hep kendinizi üstün görüyorsunuz.'' ya çekip ardından konuyu tecavüzcülerle ve sapıklarla bitirince ben bile uyuz oluyorum komiğime gidiyor. Yani kullanıyor gibi geliyor bazıları bu konuları.
Gayette normal olan bir şey . Ne erkeğin bir üstünlüğü ne de kadının bir üstünlüğü vardır . Ikiside gayet eşittir . Tabi geri kaflı erkeklerin bunu anlamasını beklemiyorum. .
Hem farklıyız hem eşitiz. Aslında pek az kişi asıl meselenin farkında. Hukuksal olarak eşitiz tamam ama, tartışmalı olan kısım; ahlaki açıdan toplum içinde de eşit olmalı mıyız?
Eşitizdir. Ne erkek kadından, ne kadın erkekten üstündür.
Erkekleri güldüren durum. Ulan sekste bile sana sokuluyor sen kimsin ki normal hayatta erkeği alt etmeye kalkıyon.
gariptir. Eksik olan sadece pipi değil bacım. Kafada da eksikler var maalesef sizin.
Yanlış bilgi.

Yooo üstün görüyoruz dmdmö. Siz salaklar bizim yapabildiğimizi yapamazken biz her şeyi yapabiliyoruz istersek.

Ayrıca God is a woman tatlım.

Not: malum soruyu soracak olanlar için önceden cevabı hazır edeyim. Straponla o işi de hallederiz anacım gerekirse.

Ama biz istiyoruz ki gönüller bir olsun, herkes eşit olsun. Bu yüzden lütfen kaşınmayın. Iyi günler.