bugün

Yanlış bilgi.

Yooo üstün görüyoruz dmdmö. Siz salaklar bizim yapabildiğimizi yapamazken biz her şeyi yapabiliyoruz istersek.

Ayrıca God is a woman tatlım.

Not: malum soruyu soracak olanlar için önceden cevabı hazır edeyim. Straponla o işi de hallederiz anacım gerekirse.

Ama biz istiyoruz ki gönüller bir olsun, herkes eşit olsun. Bu yüzden lütfen kaşınmayın. Iyi günler.
gariptir. Eksik olan sadece pipi değil bacım. Kafada da eksikler var maalesef sizin.
Erkekleri güldüren durum. Ulan sekste bile sana sokuluyor sen kimsin ki normal hayatta erkeği alt etmeye kalkıyon.
Eşitizdir. Ne erkek kadından, ne kadın erkekten üstündür.
Hem farklıyız hem eşitiz. Aslında pek az kişi asıl meselenin farkında. Hukuksal olarak eşitiz tamam ama, tartışmalı olan kısım; ahlaki açıdan toplum içinde de eşit olmalı mıyız?
Gayette normal olan bir şey . Ne erkeğin bir üstünlüğü ne de kadının bir üstünlüğü vardır . Ikiside gayet eşittir . Tabi geri kaflı erkeklerin bunu anlamasını beklemiyorum. .
Yani şimdi hak olarak eşit olabiliriz ama birçok açıdan da değiliz. Fiziki olarak üstünsünüz ne kadar zorumuza gitse de. Biz de zeka açısından mı desem mantık yürütme açısından mı desem biraz daha ilerideyiz sizden. Ama bazen çok ileri gidildiğini düşünüyorum şu kadın haklarıyla ilgili. Mesela bir erkekle tartışmada kadın konuyu''ya zaten siz erkekler böylesiniz hep kendinizi üstün görüyorsunuz.'' ya çekip ardından konuyu tecavüzcülerle ve sapıklarla bitirince ben bile uyuz oluyorum komiğime gidiyor. Yani kullanıyor gibi geliyor bazıları bu konuları.
Komiktir.
Saçmalıktır. Nitekim adaletle eşitliğin aynı olmadığını bir kez daha belirtiyorum. Tabii ki insan olarak eşit haklarımız var lakin bu bizi fizyolojik ya da psikolojik olarak eşit kılmıyor bu gerçeği kabullenin artık sevgili kadınlar.
(bkz: feminizm)
Bütün insanlar eşittir ancak bazıları diğerlerinden daha eşittir.
sozlukte yazmaya basladigimdan beri sacma olduguna gitgide inandigim fikir. kadinlar daha ustun.
Yazılanları gorunce kendımızı bu barzolarla esıt gorerek ayıp edıyoruz dedırtmıstır.
Saçmalıktir.

Erkek kadından üstündür.

Kadın erkeğin hizmetçisidir.
en dogal hakkidir hic bir tarafin ustunlugu söz konusu degil.
bundan 90000 yil once eve yemek bulmasi icin cani pahasina erkegi disari gonderip gaza getirirken aslinda herkes kendi iradesini secmistir zeki yada zeki oldugunu sanmakla.
Hayat eşit değil adildir. Kadın erkek adaleti makul bir düşünce iken eşitlik safsatadır.
kadın erkek diye ayrılması hatadır, insan olan herkes eşittir.
olması gerekendir fakat bu toplumda tutmaz o.
olmayacak bir şey değildir, kadınların kendilerini erkeklerle eşit görmesi görmenin ötesinde eşit olunduğuna inanılmasından mütevellittir.
mamafih erkeklerle kıyasa gidebilecek pek çok başarılı ve güçlü kadın vardır.

günümüzde feminizm maalesef kastının dışında algılanıyor ve erkek düşmanlığı addediliyor.
ben feminist değilim, ben kadın erkek eşitliğine inanmayanlardanım. eşit değiliz çünkü.
yaradılışımız farklı bi kere, kadın erkeğin kaburgasından var edildi.
anatomik olarak da dağlar var arada. 60 kilo bir kadına 60 kilo bir adam vursa kadın dağılır; ama kadın vursa dağıtamaz adamı.
ve erkekler daha zeki ve kadınlar daha duygusal, beyin kalbi yönetir gerçeği...
dünyada kaç tane kadın lider var, ya da dünyaya kadın peygamber gönderilmiş mi hiç.
hak dinimiz niye demiş kadınları koruyunuz kollayınız diye.
kadınların üstünde erkekler her şekilde. kadın bunun ‘genel kabul gören’ olduğunu, gerçeğin bu olduğunu bilir; lakin ister ki erkek ona kendi gerçeğini yaratsın ve yaşatsın… korusun sevsin kollasın, evinin hanımı çocuklarının anası yaparken başına da taç yapsın…
görülen eşitlik hormonaldir aslında.
çok doğal durumdur. çok kolay değil mi seni 9 ay karnında taşıyan,boklu bezlerini temizleyeni aşağılamak?
sadece yasalar önünde eşittir. kabul edin bunu artık cınıımm.
herşeyde eşitlik sağlanamaz, erkek erkek ve kadın ise kadındır, bir aslan ve koyun eşit olamaz. demi?
işte bu çok yanlış be kadın. Şimdi şöyle; kadınlar ve erkekler eşit değildir, eşit haklara sahiptir. Mesela ben ayakta işiyorum. Ya sen kadın ?
(bkz: sexist)
Bana bir tane vurursa ağız burun dalarım. Eşitiz hanyy