bugün

Mutlu ilişki sürmek isteyenlere birkaç tavsiyem var:
1) kadınlarınızı kendinize hayran bırakın. Burdaki kadınlar kelimesi çok eşli olun demek değil. iş yerinizdeki, okulunuzdaki, gittiğiniz kafedeki, ailedeki, yeni tanıştığınız hayatınızda bir şekilde olan tüm kadınlar size hayran olabilmeli, bunu nasıl sağlarsınız? Giydiğiniz kıyafetlerin sizin tarzınızı yansıtması, ki kadınlar belli süre sonra o kıyafetleri giyen cansız manken görse bile sizi hatırlıyorlar. Hayatınızdaki asıl kadın diğer kadınların ilgisini çektiğinizi gördükçe size daha çok hayran olur.

2) sizi her an kaybedebileceğini bilmeli: kaybetme anksiyetesini canlı tutun. Mesela kadede otururken karşınızda üçlü kız grubu var kızı yanınıza çağırın şunlar bizim masaya neden bakıyor diyin. Kadın size direk sarılacak, yoldan geçerken diğer kadınların bakışlarını söyleyin. Bunlar bana bakıyor diyin, elinizi sımsıkı tutacak.

Bunları yaparken ona asla onsuz bir hiç olduğunuz minvalinde cümleler kurmayın. Sizin niteliksiz ve her an bırakılmalık basit bir varlık olduğunuzu hissedip terk edip gidecek.
@16 Tamam dostum loser hayatına devam edebilirsin seni zorlayamam.
kafasında stereotipler olanların karşı çıktığı kısmen haklı genelleme. kadın düşmanı olmayan herkesi kızların kölesi olmak isteyenler sanarlar.
Bak kardeşim ben erkeğim. Ama kızların benden hoşlanma sebebi karakterimdir. 1.90 boyunda yağız delikanli olmak isini kolaylastirir ama sizin gibi saf,temiz,kizlarin kölesi olmak isteyen ağırlık gösteremeyen insanlar kaybediyor sonucunda da suçu kendine aramayarak başkasına atıyor.
(bkz: kadınların annelik duygusu)
Bu da dahil olmak üzere tüm genellemeler yanlıştır.
(bkz: nietzsche)
Jaşdpaxjsksj bunu nasıl bir salak ortaya atmış olabilir? Ben öyle erkeklerin yanında kendimi kesecek kadar sinirleniyorum, pardon nasıl öyle cahil erillerden hoşlanabiliriz ki? Ayağımı ağzıma sokarım daha iyi!
görsel
(bkz: heralde daha güzel açıklanamaz)https://www.youtube.com/watch?v=k7TqDityi10
(bkz: feminist hareketin içerisindeki truva atları)
bu laflar yüzünden kadın düşmanı olmayı da denedik hala yüz vermiyorlar efenim..
abartılı da olsa doğruluk payı yüksek bir genelleme. herhangi bir yüzde veremeyeceğim; yazdıklarım bilimsel nitelik taşımamakta ve sadece gözlemimi yansıtmaktadır ama kadınların az ya da çok cinsiyetçi erkekleri kadınlara saygı duyan erkekler yerine tercih etme eğilimi gösterdikleri gerçeği var.

"bu tercihte biyolojik faktörler mi yoksa kültürel faktörler mi daha etkilidir?" sorusunun cevabı ayrı bir konudur. ama kesin olan bir şey var ki kadınlar eğer erkeklerle eşit olmak istiyorlarsa yaptıklarını sorgulamak zorundalar. hepsini geçtim köle olmaya meraklı kadınlar en azından kendileri gibi olmayanlara karışmasa yine de sorun yok. ama onu da yapmıyorlar. kendileri gibi olmayan kadınları kendilerine benzetmek için muazzam bir çaba sarf ediyorlar.

bu koşullar altında onurlu bir yaşam sürmeye karar vermiş kadınların işi çok zor. çünkü onursuzca mevcut sisteme entegre olmuş hemcinsleriyle çetin bir mücadeleye girmeli gerekli ve bu mücadele hiç de kolay olmayacak.