bugün

(bkz: çarşı esnafı tipler) dir .
kapri giyenler. birilerinin onlara böyle bir modanın olmadığını hiçbir zaman olmadığını söylemesi lazım.
Kısa boylu göbekli sakallı kırolar.
sürekli içki ve sigara içtiğinden bahseden bununla ortam yapmaya çalışan ve gereksiz gereksiz konuşan-gülen erkek tipidir. tahammül edemiyorum.
özgüven patlamaları yaşayan erkek modelidir.
ana kuzusu olan, düşünmeden konuşan, ağır başlı olmayan.
parasızlardır kesinlikle.
(bkz: hia pü)
çok konuşan erkekler. gerçi iğrenmiyorum ama, hoşlanmıyorum da.
ön yargılı, at gözlükleriyle dolaşan, gündemden bihaber erkekler.
Beyinsiz erkektir. Sayıları sizleri tenzi ederim ki çok fazla.
sonradan görmelerdir. hoş iğrenmek için erkek olması da gerekmez. kadın da sonradan görmüşse, geçmişini unutmuşsa iğrenilir.
zengin olan, kızlara öküz gibi davranan, sevgilisini aldatan. aaaaa dur bir dakika bunlar kızların hoşlandığıydı yanlış gelmişim ben.
kadınların iğrendiği erkek tipleri farklı farklıdır kimisi köse sevmez kimi kıllı ama erkektir bu seçmicen sonuçta alayı taşaklı yaraklı.
olmayan tiplerdir. her x'in bir y alıcısı vardır. (söz neydi unuttum)

burada yazılanlara bakınca da herkesin eski sevgililerini tarif ettiğini rahatça anlayabiliriz. zamanında onlardan nasıl iğrenmediyseniz şimdi de onların özelliklerini tüm erkeklere genelleyip bik bik konuşmayın. yazılanların çoğu dış görünüşle ilgili ki bu da yazanların kalitesini ortaya koyuyor zaten. bu başlık iğrenç kadınları fişleme görevi de görmüş.

not: tipsiz olduğum söylenmez.
Boynuna kolye takanlar, kro gibi tesbih sallayanlar, saçlarının tamamını havaya dikince kendini bir şey sananlar, göbek bırakanlar, kot pantolonun altına kundura giyenler ve daha niceleri.
Biyiklari kendi biyiklarindan kisa olan erkeklere tahammulu yok turk kezbaninin.
Kendine güvenen ve her konuşmada bilgisi ile ezen erkektende iğrenirler.
Not: Bu aşamaya kadar her türlü erkekten iğrenildiğini gördüm ve şaşkınım sözlük.
beyaz çorap giyen ve elinde tespih olanlardır.
(bkz: sigara isteyen kıza çoraptan uzun lark çıkarmak)
nefes alan tiplerdir.
ağzını yamultarak argo argo konuşan , miskin , umursamaz tipler .
fakir erkeklerdir.
surekli övunen ve sabit fikirli erkeklerdir.
saçının ense kısmı kuyruk olanlar. hiç mi sıkılmadınız bu saçtan lan.
güncel Önemli Başlıklar