bugün

tek cümle;

her şekilde her zaman her konuda haklı olduklarını sanmak.
paranın üzerini vermemesi.
Osurmaktir.
hemen güvenmek, olmayacak hayallere kapılmak. yapmayın kardeşlerim her sakallıya dede denmez.
sürekli şüphe halinde bulunmak. sevgiliyi sorgulamak.
Kadınların hal ve tavırları erkeklere göre değişir. Ne kadar iyi davranırlarsa o kadar ilgi görürler..
Duygusal modu abartıp, gerçeklikten uzaklaşmak.
Yapış yapış, vıcık vıcık, her durumu ve olayı kontrol altında tutma isteği.
Ve en vahimi, duygusallık adına, kimliğinden, kişiliğinden ödün vermek.
Emek vermek güzel lakin ödün vermek birgün mutlaka patlayacak saatli bomba gibidir... Boooommm!!! Yapmayın, siz siz olun, gerçek olun, yalın olun!!!
gurur.

entry burda.
Valla bu söylediklerinize göre benim takıldığım kişi kadın değil. Bilmesem tro der kaçardım.
ne istediklerini bilmemeleridir.
karşısındaki adamı değiştirip kendi yarattığı adam haline getirmeye çalışmak. bunu başardığı zaman da yarattığı adamdan memnun kalmayıp ayrılmak.

ota boka kuşa böceğe trip atmak küsmek.

ilişkiyi ego savaşı halinde sürdürmek "ben ben ben" demek.

öhm.. neyse.
Benim yaptığım hata ne olursa olsun alttan almak oldu. Sonunda ne oldu peki kaybeden ben oldum hemde suçlu çıkarılarak.
ilişkiye başladıktan sonra bakımsızlaşmanız.
Arkadaşımız olan Her dişiyi tehlike olarak görmeniz.
Bizi biz yapanları değiştirmek istemeniz.
Karşımızdaki erkeği çok bunaltmak sanırım.
Iliskiyi, karsisindakini Umursamamak ve sanirim erkekleri makine sanmalari.
Tektaş istemek. işte bunlar hep kapitalizm.
Kendilerine piremses zannetmeleri ve buna bağlı gelişmeler.kimse vazgeçilmez değildir.
Bayan Dostlarımızı kıskanmaları ve çocukca tavırlar. unutmayın ki sizden önce onlar vardı. kendinize gelin.
Akvaryumdaki balik, kafesteki kus havasina girip surekli ilgi gosterilmesini adamin hayatinin tek gayesi olmayi beklemek. Kusura bakmayin hanimlar ama o kadar matah bir sey degilsiniz. Hem siz degilsiniz.
Çuval gibi yatmak.
ortada bi sorun varsa konuşmak yerine trip atmak, karşı taraf sorunu anlamazsa daha çok trip atmak, gereksiz kıskançlık ve birtakım darlamalar, feminizm destekleyicisi olup'sen erkeksin senin yapman gerek'ci çelişkili zihniyet örnek gösterilebilir.
kendilerini bulunmaz nimet sanmaları.
mal bir şekilde kendini erkekten üstün görrmeleri.

bakın eşit demiyorum üstün!
Fazla sevmek ve bunu karşı tarafa hissettirmek.
Anasının şımarttığı dev aynasına alışmış saftiriği fazla pohpohlamak sonra o gazla nankörlüğe aldatmaya özeniyorlar niteliksiz çirkin kızlarla hemde.