bugün

(bkz: Doktor)
(bkz: Mühendis)
"kadınlar şairleri sever ama müteahitlerle evlenir."
(bkz: asker)
Biri de demiyorki hemşir.

Okumuyorum ben ya.
(bkz: ykb) .
erkek meslekleri değildir o kadınların erkeklerde çekici bulduğu mesleklerdir.
Efendime söyleyeyim playboyluk.
ceo luk. net.
Kesinlikle mimar çok cool bir meslek. Nedenini bilmiyorum ama çok hoşula gidiyor mimarlık mesleği tabi bende değil eşimde olması iyi olurdu.
(bkz: elektrik elektronik mühendisi)

Karizmalarıyla adeta "yüksek gerilim hattın olayım kapıl bana" derler.
Lig tv'de çalışırken; maç başlamadan önce falan çişim gelirse kapıyı açtırıp sahadan tribünlere çıkıyordum. Oradan da tuvalete çıkıyordum. Gerçi boynumdaki akreditasyon ile futbolcuların soyunma odasına kadar girip orada da işeyebilirim elbette ama güzel oluyor tribünlere çıkıp ortama bakmak, kafeteryadan çay, kahve almak. Neyse; işemek ya da çay kahve almak için ne zaman sahadan tribünlere çıksam akreditasyonumdaki teknik yönetmen Yazısını gören kadınlar gözlerini dikip bakıyor, kimisi siz mi çekiyorsunuz falan diye laf atıyor, (ben çeksem kameraman yazar amk) kimisi istanbul'dan mı geliyorsunuz falan diyor. Tüm bu tecrübelerden hoşlarına gittiğini düşünüyorum.
kesinlikle doktor kadınlar asla hayır demiyor, adam sormadan evet diyecekler neredeyse.
kimse de mimarlık dememiş ya yazıklar olsun.
Mayış 10bin ve üstü ise kağıt toplayan cingenler bile "uf yha çok sempatik diilmıı olur".
(bkz: inşaat işçisi)
doktor***
mühendis**
dişçi*

yıldızlar önem sıralarıdır..
piyanist olması. gerçekten bi ömür o bana piano çalsın, ben mutlu mesut yaşarım zaten.
arkeologlar ,bilim ile uğraşanlar,medya çalışanları ve askeri personeller.
Insaat mühendisinin bulunmadığı mesleklerdir.
Ürolog. Akşama kadar bozuk musluklarla uğraşır. Ahahaha.
adamlik selamun aleykum.
Sey dermisim beni calistirmicak kadar gecindirebilcek bi isi olsun yeter..
yok saka saka..

Surekli ama surekli isinden bahsetmeyecegi bir isi olmasi kafi.
(bkz: Pompacı) Her hanfendi bu meslek grubundan erkekleri sever yani ben kız Olsam Severdim... Düşünsene sevgilim pompacı Efsane cool bişi...