bugün

Ben genelde kendim oluyorum yetiryor dedirten durum.
nerde olursan ol saat kaç olursa olsun o telefon açılacak, o mesajlar cevaplanacak. bu sadece başlangıç tabii.
kazanıldığı taktirde hatun kişinin pır diye ucmasiyla sonuçlanır.guvenemeyen kadin kiskanir kiskanclik isteği diri tutar
Durust olmakla baslaya bilirsiniz.
Biraz kadının hoslanma seviyesine gore degisebilen bir durum oldugu için şans işidir.
yalansız, dolansız bir dünya adına zor geçen bir dönemden sonra.
Sadece sevdiğini göster. Evine çağırma hemen dangoz.
sonradan kaybedilecek bir şey neden kazanılsın ?
verdiğiniz sözleri tutarak. zor zamanda destek olarak.
Yalan söylemeyerek başlayabilirsiniz.
kazanmak için uğraşmadığında.
Güven kazanmak çok parçalı lego,
kazandıktan sonra kaybettiren o gereksiz ego.
G*t olmamakla nettir.
Dürüst ol kendin ol o zaten anlar.
iddaa'da 10 oranlı banko kupon ver, tutarsa o kadının güvenini kazanırsın. benim bile kazanırsın.
hiçbir zaman. doğruya doğru. bir kadin bir erkeğe asla tam anlamıyla güvenmez. güveniyorum diyen kadın yalan söylüyordur ya da o erkeği ciddiye almiyordur. çünki kadınlar kiskanctir,hep diken üstündedirler. kontrol eder dururlar erkeği. boş bırakmazlar hic, beni aldatabilir diye. bu durum seven kadınlar icin geçerli.
Nedense erkekler x kızı eve atamadığı zaman söyler bunu.

Lan dangalak, kadının güvenini kazanmak o kadar kolay değil. Zaten sen o kadının güvenini yatağa atmak için kazanmaya çalışıyorsan anlar.

Kadın bu kadın, şeytanın kuzeni.
asla ve asla mümkün olmayan durumdur.
Zaman makinesini kapısının önüne park edip "trust me I am the Doctor" demeniz yeterlidir.
tatlı olmak. olm kötülükl beklemiyorlar cidden lol.
Kendi sırlarınız olduğunu velli edin ama söylemeyin. Merak etsin ve ilk önce onun sırrını söylemesini falan isteyin. Yani siz ona zor güveniyorum rolü yaparsanız o size güvenecektir.
(En azından bende işe yarıyor. Güvendiğim erkekeleri düşündüm.)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar