bugün

Düzülmeyi sindirebilmeleri içindir. Erkeğin içine girmesine izin vermenin sebebi Maddiyat falan değil tabi tabi.
hayır, sadece kadınların erkeklerden daha duygusal olması. işin içine aşk girince bunun daha fazla olması.
bi çüküm çıksa da rahatlasam ya bu ne aymaz kadınlıkmış arkadaş.
Veya sadece öyleymiş gibi görünmesi çunkü -miş gibi görünmek kadınların günlük hayatta da çok uyguladığı bir davranış.
Daha hayalperest ve umut dolu kadındır. Ta ki bir erkekten kazık yiyene kadar.
Nazaran yerine Göre yazsaydın usta inanmas 'ı' değil oraya tdk ailesini sığdırırdın ama mukedderat.
aşık olmayı kadınların daha fazla istemesinden kaynaklı bir durum.
Aşk inanılacak bir şey değil bence onu yaşamak lazım, yaşarken olur ya hani "ulan ben ne yapıyorum" sorusu gelir aklına sonra samimi bir gülücük. Aşk yaşamaktır bence arkadaşlar. inanmak biraz daha yapmacık. Kadınlar veya erkekler her ikisi içinde geçerli. istemsiz uyguladığın eylemlerdir, içerden gelen sestir. Ben aşka inanıyorum dedikten sonra hass.. Bu da değilmiş dediğiniz olmuştur bu fazla inançtan gelir. inanır düşlerinle süsler olamayanı oldurursun lakin yarın olmamıştır. Elbet burada bir çok erkeğin ve kadının yarısı olmuştur, gittiğinde dengesini kaybettiği aslında inandığı kaybettiği olmuştur çoğu zaman yaşadığı aşk.
aşk yoktur libido vardır.
Hiç bir kadın erkek gibi aşık olamaz.
Kadın olarak bunu net söyleyebilirim.
Erkek aşık olunca kendinden geçiyor.
Ve hiç geçmeyecekmiş gibi inanıyorlar.
Size aşık bir kadını asla terketmeyin. Size aşık bir erkekten uzak durun.
Olmayan şeydir bi erkek aşık olduğu zaman bi kadının aşkını üçe katlayabilir. Tabi kişiden kişiye değişen bir şeydir bu.
(bkz: aynen kezo aynen)