bugün

Kendini efendi gosteren, aslinda pic erkektir. Erkek guzel rol yapiyorsa kizin sucu ne?
maymun iştahlılıktır.
iş bu entryler efendi erkeklerin kızlar hakkındaki amaçlarına ulaştıktan sonra piçleşmeleri hakkındadir.
olmayan tercihtir.

kendinizi böyle yalanlara inandırmayın.

ben efendi biriyim ve. * * *
Karşılıklıdır.

Efendi erkek, basit kızın arkasında koşarken. Basit kız da piç erkeğin peşinden koşar.

Bu tip kızları gözdesi belleyen bu sözde "efendi erkekler"in ise gözü başka kızları görmediği için bunu genelleme haline getirirler.

Sonuç yine rezalet.

Görmek istemeyen görmez tabi ki de. Lakin elin orospularına platonik olmuş adamı da ben mesela yanımda istemem.
Ben istemezsem çoğu kadın da istemez.

Efendi erkek, ben efendiyim demez!
(bkz: deveye diken insana siken)
efendi erkeği yatakta da efendi sandıkları içindir.
iş evlenmeye gelince değişecek durumdur.
evet var böyle birşey. ah biz yok muyuz bizzzz.

edit: kesin olan tespit.
ileride dpğuracağı çocuğa bak aynı babana benziyorsun demek isteyen kızdır.
Kendini efendi sanan kalas erkeklerin bok atma cabasi.
anlaşılması güç tercihtir.
evlenene kadar süren tercihtir.
Beyinsizliğin büyük kanıtıdır bazıları argo kullandınız diyecek mantıksızlığın kanıtıdır anlamayan beyinsizleriçin açtım.
olmayan tercihtir. kadınlar seçimlerini efendiliğe ya da piçliğe göre yapmazlar. neye göre yaptıklarını da henüz tam olarak bilen yok. genel tanı şudur ki kadınlar elle tutulur gözle görülür şeyleri olan erkekleri tercih eder, bu yakışıklılık olur, karizma olur ya da güç olur para gibi. aranızda hiç ''çok efendisin, çok zekisin, çok düşüncelisin, çok iyi kalplisin'' deyip de aşık olan bir kıza rastladı mı? rastlayamaz neden? çünkü bunlar soyut şeyler aga. six packlerin olur, yahut çok yakışıklı olursun ya da hepsinden ağır basan odur ki masanın üstüne bmw anahtarını çat diye koyarsın işte o zaman hatunun en iyisini kaparsın. melaike de olsa kadın kadındır aga. çok nadir de olsa bunlara değer vermeyenleri olur fakat o da bizi bulmaz.

edit: genç kaşarlar rahatsız.
en doğrusudur.

hiç işim yok gidip elin gariban kılıklı herifi ile mi sevişeceğim? ıyy böö.
Zevk için sevişilecekse piç erkek, çocuk sahibi olunacaksa efendi erkek şeklinde şekillenen tercihtir.
başlığı açılmaması hayret verici tercih. evet kızların efendi erkek yerine piç erkek tercihidir.
(bkz: kızların efendi adam yerine pic tercihi)
(bkz: kızların piç adam yerine efendi adam tercihi)
(bkz: kadınların efendi yerine piç tercihi)

açılmış sanki.
hatta o kadar beğenilmiş ki bi daha bi daha açılmış.
gel bi tane de sen aç.
tercih edilen erkeğin piçe dönüşmesi şeklinde de gerçekleştiği görülmüştür.
Yalnız kalma sebebimdir.
Oysa kuzey ormanlarından karadenize sürgün edilmiş gariban bir elf tanesiyimdir.
şimdiye kadar ne kadar efendi gördüysem hepsi gizli piç çıktı. kız en azından bu konuda dürüst olanı bulmuştur.
ilgi manyağı olmalarından kaynaklıdır. çoğu hatun ilgi ister, yalanmak ister efendi erkek bunları yapmaz doğum gününde bi çiçek alır en fazla.
efendi erkeğin hatası olan durumlar da görmüştüm.
git konuş tavlamaya çalış kızı mal arkadaşım, sen mal mal oturup platonik aşkını yaşarken piç kardeşim kızı alır götürür malak gibi kalırsın.
evlenmeye karar verdiklerinde değişir. erkeklerin kadınlara bakışı da buna benzer.