bugün

diğer kızlara hava atma isteğinin reddedilebilir bir sonucudur. ama iş ciddiye binerse uzun bir ayrılık yaşanacağı durumdur.
içindeki piç ölmediğindendir.
hatunların ''urfada oxford vardı da...'' gibi bir cümleyle cevaplayacakları sorunsaldır..
yane sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz.kimisi efendi sever, kimisi piç sever.
kimisi namuslu kız tercih eder, kimisi de orospu yu tercih eder...yane tamamen tercih meselesi diyorum.
(bkz: kızların piç yerine efendi erkek tercihi)
(bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi)
(bkz: kadınların piç yerine efendi adam tercihi)
(bkz: hatunların efendi adam yerine coca cola tercihi) oha
(bkz: erkeklerin efendi erkek yerine piç erkek tercihi) dahada oha
(bkz: yazarların efendi başlık yerine piç tercihi)
kadınların durgun suları sevmemesinden kaynaklanır.

bir tür ''barmen sev, doktorla evlen'' sendromu da diyebiliriz bu duruma. aslında kaos seven ruhlarını kendilerini altüst eden erkeklerle tatmin eder, iş evliliğe gelince huzuru, kariyeri ve parayı tercih ederek ters köşe bir mantıkla hareket ederler. acı ama gerçek durumlardandır.
insanın piç olası gelen durumlardan.
nerede hapcı, gaspçı, kavgacı, iki ayda bir cezaevine girip çıkan, sürekli gözleri kızarık gezen, parayı yasal olmayan yollardan kazanmaya çalışan 18 19 yaşlarında genç erkekleri görsem hepsi evli ve çocuklu oluyor. nasıl bi mazoşistlikdir bu kadınlardaki anlamadım?
(bkz: deveyi diken deliyi siken yaranır)
hatun değildir o. efendiye hatun gerekir, piçe kaşar.
assholes get laid deyimini akıllara getirebilir, pandoranın kutusuna giriş için söylenen parolayla aynı olabilir derken pandora kutu değil de bir hatunun yaşanmamış ilk deneyimiyse oof benim sevdiğim var dedirtebilir.
not:sevgili durumuna göre editlenebilir nitelik taşıyan entry.
14-20 yaş kızların tercihidir.
lise 2.sınıfta çıkma teklifi ettiğim ve reddedildiğim bir kız bugün bana öyle samimi öyle candan yaklaştı ki anlatamam. hani belli bir yaştan sonra kızların efendi erkek tercih ettiği gerçeğiyle karşılaştım. aslında şimdi o kadar efendi değilim. niyetim biraz kullanıp onu bırakmak olacak. eee efendim intikam çok soğuk yenen bir yemektir.**
kızların kendi piçliklerinden dolayı olan bir tercihtir. hayır bir de eli yüzü düzgün adamın piç kız peşinde ne işi var. bi siktir git, evinde oturan gözü dışarda olmayan hanım hanımcık bir kız al veya beğen.
her genellemede olduğu gibi ve işbu entry dahilinde de gerçekliliği ispat edilen yanlışlık ifadesi.

yani şimdi bayanlar seni tercih etmedi diye neden bok atarsın ki? ister gider fırlamayı seçer ister şakirti. sonuçta demokratik bir toplumuz. bu tamamen gönülün konmasıyla alakalıdır. kendini ot mu sanarsın yoksa bok mu?
sitcomlarda çapkın erkeklerin daha komik daha zeki gösterilmesinin etkisi vardır.
çoğu kızın kaşar olduğunun kanıtıdır.
(bkz: efendi diye aldık piç çıktı)
efendi erkeklerin salaklığından kaynaklanır... Sanırım ben de efendiyim. Çünkü defalarca terk edilip aşk acısı yaşadım. Yalnızca bir kez piç erkeği oynadım onda da kızdan aldığım beddua hayatımı sikti. Üniversitede ev arkadaşım kaşar kızlarla yan odada çatır çatır sevişirken ben sevgilime sadık kalıyordum hep. Bir an bile piçlik yapmayı düşünmedim. Sonuç mu? Yalnız, mutsuz ve efendi biriyim güya. Ne sikime derman oluyorsa. O yan odadaki eski ev arkadaşım ise muhtemelen yine sevişiyordur...
13-25 yaş aralığındaki kızların genellikle başvurduğu erkek tipi piçtir. tabi yaş 25i aştıktan sonra artık yaş kemale erer. piç erkeklerden tekme yiye yiye hayat arkadaşı ve paralı eş bulma vakti gelmiştir. *
hangi kızların olduğu da belirtilerek özne muğlaklığının giderileceği önerme. sen boyaya cilaya düşkün tuzu kuru kokoşların peşinde koşarsan öyle apuşur kalırsın tabi.
asil ve kültürlü kızların çoğunun yapmayacağı tercih!!!
not: kezbanlar ve kaşarlar kızgın.
(bkz: hatunların efendi erkek yerine piç tercihi)
emin olun sonrasında ondan da sıkılır. bu sefer efendi erkek peşine düşer. onu bulsa ondan da sıkılır. böyle böyle lezbiyen olan bile vardır.
erkeklerin düzgün kız yerine, kaşar kız tercihiyle eşdeğerdir.
kültürsüz ve seviyesiz kız olmanın sonucu.
25'lerinden sonra efendi erkeklerin ayaklarına kapananlara sahit olunmuştur.