bugün

ilişkilere başlamadan önce standartlarını sıralayan hatun kısmısı "ay dürüst olsun, yalan söylemesin canımı yesin şekerim" tarzında görüş beyan ededursun, ilşiki başlayınca ne kadar dürüst, açık, dengeli davranırsanız ilişki bazen o kadar çabuk biter.

nerede bir piç, bir fırlama, aynı anda üçünü beşini kovalayan var, hatunlar onlara ağzını ayırır da bakar.
uzunluk önemli değille eşdeğer katsayılı yalandır. *
(bkz: hep beraber genelleme sıçalım)
gene söylüyorum gene söylüyorum, kadın = cash = nakit para = dolar, euro oda yoksa mercedes. ayrıca aşkın metafiziği adlı kitabı tavsiye ederim.
(bkz: saçı uzun aklı kısalar)
görsel
aşırı da dürüst olunmamalı, doğruya doğru.
zira düz adam sami olma riski var.
yalan söylemeyi alışkanlık haline getirmiş erkeklerin avuntusudur sadece. yazık onlara.
(bkz: kadınların gizemli erkek sevdiği gerçeği)
(bkz: her doğru her yerde söylenmez)
(bkz: gizemli ol canımı ye)
bir erkeğin sen güzel değilsin diyecek kadar dürüst olmasını beklemeyen kadınlardır, doğru bir beklentidir.
yalnızlığından bellidir erkeğin.
genelde kızlar konusunda başarılı olamayan erkeğin avunduğu sözler, nerden mi biliyorum (bkz: kendimden)
not:gerçek olan taraflarıda var.
patavatsızlığı dürüstlükle karıştıran bazı erkeklerin en büyük yanılgısı.
sonuna kadar katildigim cok dogru tespit. ben o kadar durust oldugum icin aldatildim. kandirildim.
yoktur öyle bir şey. her kadın güvenebileceği bir erkek arar hayatında. çünkü kadınlar için her şey yeterince karmaşıktır zaten. bir de yalanlara gerek yoktur.
(bkz: gizemli olmakla yalancı olmayı karıştıran insan)
Sicma bi tespittir. Kadinlar guvendikleri durust erkegin yaninda mutludur. Onun omzuna basina koydugunda duydugu guveni ve huzuru sever.
normal kadınlar için böyle bir gerçek yoktur, eğer kadın mazoşist bir kişiliğe sahipse bu tespit kabul edilebilir.
abi erkek dediğin biraz piç olmalı diyen kız söylemidir.
her boku yedikten sonra dürüstçe itiraf edenleri sevmedikleri gerçeğidir.
piç erkeklerin kendine pay çikartmasıdır kadınlar değil tüm insanlar dürüst insan sever.

dürüst ,dürüstü piç insan piçi sever piç insan bunu bildiğinden kendini sevdirene kadar dürüstü oynar .
çoğu kadının dürüst erkeği toy veya asosyal gibi gördüğü için pek de yanlış olmayacak önermedir.
zıt kutuplar meselesidir fakat tümüyle genellemek yanlıştır fakat yine de olan bir gerçek vardır ki şöyledir: şimdi kız piç erkekle çıkar piç erkek ona piçlik yapar ve piç olurlar. Ardından dürüst erkek o kızın yaralarını sarma pahasınada olsa onu sever ama o kız gelir ve derki: ben erkeklere inanmıyorum ben aşka inanmıyorum zart zurt.

(bkz: adaletin sikeyim dünya)
arkasından bir de 'o kızlar bizi aşar çünkü onlar tam bir kaşar' denseymiş daha manidar olacak gerçektir.
ergenlerin terk edilmek için bahanelerinin 'yalan söylemek, aldatmak vb.' şeyler olduğunu düşündüğünden, yetersizliklerini örtmeye çalışmalarından başka bir şey değildir bu dürüstlük zımbırtısı.
efendi adama kızlar vermez var bir de! lan pezevenk madem o kadar efendisin ne diye yatmak istiyorsun kızla! hani efendisin, art niyetin yok ya! at kafaları sizi!
kendi dalganıza bakın arkadaşım, bırakın elin sikiyle gerdeğe girmeyi.
sıkıcı buldukları içindir. illa macera ararlar.
Dürüst olmayanlan kadınların dürüst erkek sevmediği gerçeğidir. Dürüst erkekler bunlara tenezzul etmez zaten.
iki kere ikinin dört etmesi kadar doğrudur. zira erkek gördüğüne aşık olur, kadın duyduğuna. bu yüzden kadınlar makyaj yapar, erkekler yalan söyler.