bugün

(bkz: ilgi çekme arzusu)
benden sana bir eksi bilmem ne tijikusu.
Beni kimsenin ne giydiği cidden ilgilendirmiyor da ben giyecek tshirt bulamıyorum. Her şey crop.

#GöbeğiAçıkTeyzelerVardır
Çünkü teşhir seviyoruz!
Böyle açık seçik giyinip bize birilerinin bakmasından, bakarken ağzının sularının akmasından inanılmaz keyif alıyoruz!

Zaten hayatta başka ne amacımız olabilir ki eli şeyinde gezen bir erkeğin ağzının sularını akıtmaktan başka?
Kadın dediğinin vizyonu bu kadar!

Okumak, çalışmak, hem çalışıp hem anne olmak ev kadını olmak, bu arada işinde yükselmek için it gibi mücadele etmek, hepsini yaparken aynı zamanda kendine bakmak falan nedir ki?
Bunların hepsi fasa fiso tek dert açık giyinip kendini dünyanın sekizinci harikası sanan erkekleri tahrik etmek!
kevaşeliktir. iş peşindeler ne olacak.
sizi hiç alakadar etmez çöl vahhabileri sizi.

görsel
Siz bakın diye amk. Evet istediğiniz cevap buydu...
Cevabı size ne? Size ne arkadaş isteyen istediğini yapsın her şeye karışıyorsunuz yav.
Evet qıslar hakkınızı savunduğuma göre (bkz: send nudes). Evet
görsel

“Bana nasıl giyineceğimi öğretme oğluna tecavüz etmemesini öğret!”
kapalı giyinme nedeniyle aynıdır.
amaç kuru pis götlerini sergilemektir.
azılı azgın pis kaltak olduklarını gösterir.
dikkat çekmek, güzel görünmek.
Cani istediginden derdi kimseye düsmez.
tamamen nefsanedir.

nefis isteğidir yani. bunun adı gösteriş olur, özgürlük olur, atatürkçülük olur, medeniye olur, çağdaşlık olur.. olur da olur. bu arada erkeğin kadına bakma nedeniyle aynıdır.

bir insan olarak nefsin terbiyesi sadece müslümanlık ile ilgili değildir. tabi ki müslümanlığın kaideleri bellidir lakin müslüman olmadan da bir insan ahlaklı olabilir. sonuçta hz. muhammed aleyhisselama kadar gelmiş bütün dinler islam'dır. yani ortak payda da hangi semavi dine inanırsan inan hepsinin özünde allah'ın ahlakı yatar. insan dünya hayatında gerçekten iyi bir insan olmak istiyorsa içten içe bu ahlakı, duyguyu içinde hisseder. içinde oluşan bu duygu yani nefsinin her istediğini yapmama durumu allah'u alem ona islamı buldurur. nasiptir.
insan yaratılış gereği allah'a bağlıdır. yani allah'ı, yaratıcısını bilir. doğduktan sonra aile ve diğer dış etkenlerle birlikte hayatını-yolunu-çizgisini belirler. nereden nereye geldik. hayırlı olsun.
neden her erkek kafası 3 numara gezmiyor? neden 15 liraya tshirt alabilirken iyi kumaştan, iyi dikilmiş şeyleri giymeye çalışıyorsunuz? neden ayakkabıya markası için fazla fazla para ödeniyor?

estetik denen kavramdan zerre haberi olmayan açlar burada kaşarlık diye ağlarlar anca...