bugün

kendileri de bunu bilmiyor verebildikleri tek cevap sanane, bakma o zaman.

yeni nesil kızların büyük bir kısmı vücut açmayı modernlik ve güzellik sanıyor.

ortalık et pazarından geçilmiyor. çoğu da özenti birbirini taklit ediyor.

aşırı yapmacık ve her estetik boyalı olan kadın furyası almış başını gidiyor.
Neden bunu kafama takıyorum diye düşün bir de bakalım kendinde neyi keşfedeceksin?
Yok öyle yargılayıp kaçmak, bir de kendini irdele ki adam olasın.
açık giyinmeleri güzel birşey. nedeni, sebebi, tamamen kendilerini bağlar.
ben sadece beğenirim. ya da beğenmem. önü arkası beni hiç ilgilendirmez.
kime göre neye göre açık? açık konuşayım; dışarda etek veya şort giymiş bir kızdan tahrik olan erkek kendi evinde anasından bacısından da tahrik oluyordur. ki bir çık sapkınlıkta bu zihniyetten meydana geliyor.
(bkz: https://www.uludagsozluk....deşine-tecavüz-eden-imam/)
Atılanlara bakınca sözlük erkeklerinin kadınlarından daha açık fotolar paylaştığı görülüyor. Kuzu tiji bu konuda ne düşünüyor acaba?
Ayrıca plajda biz mememizi örterken erkekler örtmüyor. Onun mantığıyla Erkekler bizden daha kaltak ve kaşar galiba.
Orsbyu mezara koymuşlar burda tekmi yatacam demiş.
görsel

“Bana nasıl giyineceğimi öğretme oğluna tecavüz etmemesini öğret!”
iç- dış sıcaklık farkının dengelenmesi için.
"Böyle rahat ediyorum allahın davarı sana mı sorucam?" nidaları eşliğinde şamar manyağı yapılası, kırbaçtan kırbaça vurulası birey başlığı.

Böyle öZgüvensiz zetalara eğlenmelik olarak bile bakmam.

Aynen öyle ablacım, aynen öyle...
sizi hiç alakadar etmez çöl vahhabileri sizi.

görsel
benden sana bir eksi bilmem ne tijikusu.
size ne amk.
havanın sıcak olmasıdır olsa olsa.
ve kadının açık giyinip giyinmemesinden başka işi gücü olmayan bu sapık yobazları kasıtlı olarak kudurtmak için sanırım.
(bkz: yallah afganistan a)
giyinsinler ne var. kimine çok yakışıyor. beğenmediğine de bakmayıver canım o kadar zor birşey değil bakmamak.
Bazen dış, bazen iç ısıdan kaynaklı gibi geliyor bana. Güzel olan biri üstüne torba bile geçirse beklediği ilgiyi görecektir. Fazla açık giyinmede bundan fazlası var gibi. Orta ve altı güzelse ilgidir evet ama güzelse fazlasını arıyordur.
dikkat çekebilenin hoşuna gider ve maksat hasıl olur, dikkat çekemeyen içten içe karalar bağlar.

şenlik güzeldir.
saygısızlıktır.
kimsenin göbeğini görmek zorunda değiliz.

ben koysam göbeği ortaya sapık derler, özgürlük değil.

saygısızlık bu bize kardeşim.

herkes sizin göbeğinizi görmek için ölmüyor.
dikkat çekmektir.
Beni kimsenin ne giydiği cidden ilgilendirmiyor da ben giyecek tshirt bulamıyorum. Her şey crop.

#GöbeğiAçıkTeyzelerVardır
Kimse kusura bakmasın, çıplaklık estetik olmak değildir.
Bence de ben boxer ile pek estetiğim, böyle çıkayım madem.

Alenen bedenini kullanarak ilgi çekmek içindir.

Yalnız bu mini kıyafet giyim sektörü için devrim gibi bir şey.
Hem kumaştan tasarruf, hem daha pahalıya satış. mükemmel fikir.

Siz Avrupa'da 20. Yy başında açık giyinmek normaldi sanabilirsiniz.
Tüketime dayalı toplum mühendisliği yaşandı, hepsi bu kadar.
Canı istediği, rahat olduğu, sıcakladığı, ego tatmini yapmak için, kendini daha güzel görmek için olabilir. Kadınları neden açık ya da kapalı diye yargılayamayız. Her nasılsa kadının ne giyindiğine karışamıyorsak erkeklerin de nereye bakması gerektiğine karışamayız. Tabi ki edepsizlik olarak düşünebilir fakat erkeğin kendi tercihi.
malı , mülkü yerinde olanlar giyinsin arkadaşlar.
neden her erkek kafası 3 numara gezmiyor? neden 15 liraya tshirt alabilirken iyi kumaştan, iyi dikilmiş şeyleri giymeye çalışıyorsunuz? neden ayakkabıya markası için fazla fazla para ödeniyor?

estetik denen kavramdan zerre haberi olmayan açlar burada kaşarlık diye ağlarlar anca...
Milletin giyimiyle ilgilenmek yerine kendi zihnini namuslu tutmaya çalışmak daha zor tabi.
Birini gördüğün zaman kafanı çevirip görmemiş gibi yapmak meziyet ister.
Kendini günaha girmekten korumak da kolay değil.
Eğer ben kendi başıma iyi ve namuslu olamıyorsam, başkalarını kendi kafama göre şekillendireyim ki namuslu olabileyim,
Neden?
Çünkü bütün insanlar bana hizmet etmek için, benim buyruklarımı yerine getirmek için varlar.
Tabi tabi.
Sebastian bu otun kafası geçmeye başladı, daha iyisini bulup getir.
Canlari istedikleri icin hem bir kadin evet biraz oyle gorunmeli gercekten yakisiyor.
Kadınların giyiminden başka derdi, işi, gücü olmayanlara meşgale çıksın diye. yoksa hayata nasıl bağlanırlar?