bugün

bakarız kelimesidir.
kime söylediysem şöyle bana bir bakıyor sonra sözüm geri moduna falan giriyorum.
*
isviçreli bilimadamlarına göre kadınlar kendilerini sinir eden erkeklerden hoşlanıyormuş bende bir kız üzerinde denedim önce kıza saçlarının kötü olduğunu söyledim sonra karakterinin zayıflığından dem vurdum kız bana aşık olmuş şuan sevişiyoruz tüm gençlere başarılar optum kib byy.
kadınların önünde ağlamalarıdır.

ghetto agent teşekkür ederim.
saymaya gerek yok adam olmanın dışında gösterilen her türlü tepki ve davranışlardır bunlar.
iki saaat dolaşmaktan bitap düşmesine rağmen nedendir bilinmez(!)adres sormamaları.
yaptığınız şeyleri küçümsemeleri.
sofra hazırlanırken ikide bir yemekten atıştırmaları, sofra kurulana kadar tencerenin yarısını mideye indirmeleri. kaç kere söyledim yapma şunu diye, çocuk gibisin yahu.
durduk yere saç baş göbek kaşımaları. maymun gibi oluyorsunuz yapmayın şunu. kaşınmanın da bi sınırı var. illa yapıcam diyorsanız u-u-uu--uuhh diyin de gülelim.
genizini temizlemeleri ve bunu yutmaları. içim kalktı bak şimdi ööğğhh.
ikide bir odalarını dağıtıp bize toplatmaları. annemin bir sözünü aklıma getirir: "bıktım götünüzü toplamaktan!"
yavşaklık ve toplu taşıma araçlarında bacaklarını neredeyse yüz seksen derece açarak oturması.
yakalandıklarında salak salak sorular sormaları. çakacan sümsüğü ağzının üstüne. o kadar sinir eder, yani sizi salak sanmaları efendim.
Üste çıkmaları. Sadece yatakta kabul edilebilir.
Kendi tutarsızlıklarina bakmayan kezolarin eleştirdiği hareketler. Sanki ben seni arkadaşım olarak görüyorum diyen benim amina koyim.
+hayatım bu biraz pahalı değil mi?

- off mahmut çok sinir ediyosun insani haa puff.
Her olayda kendini hakli zannetmeleri.
Ozur dilemeyeyi bilmemeleri.
Surpriz yapmayi becerememeleri.
Ozel gunleri unutmalari.
Kendilerini kusursuz sanmalari.
''yemek hazır'' lafına rağmen sofraya teşrif etmekte gecikmek.
karnabahar pişirdiğinde " anana yedir bunu " demek.
otobüste, metroda farketmez iki bacağını hunharca açarak oturmaları.
anasının yanında artistlik yapması.
araya kaçan donu düzeltme hareket.
(bkz: var olmak)

Hadi hayırlı işler.
anlatıyorlar saçma sapan şeyler sonra da ciddiye almıyormuşuz. bana ne berkecanın kuzeninin ablası ne yapmış.
Diş macununu ortadan sıkmak.*
kadınları sinir eden ek olarak erkek davranışı yoktur, kadının istemediği erkek vardır. onlara bakılırsa nefes almak bile suç yani istedikleri her konuda sinir olabilirler ve haklı çıkmış gibi de gözükebilirler o yüzden takmamak en iyisidir.

(bkz: insanı sinir eden davranışlar) bu şekildeki bir konu üzerinde durulması daha mantıklı kadın erkek diye ayırmak yerine.
Nargile içmeleri,gömleğinin düğmelerini karınlarına kadar açıp o iğrenç göğüs kıllarını göstermeleri bir de ciddi ciddi kadınların bundan hoşlandığını düşünmeleri,renkli pantolon giymeleri,kaba olmayı erkeklik zannetmeleri öhöm neyse ki çevremdeki erkekler bana yapamıyor sıkar biraz.