bugün

filmlere konu olmuş, çözümler aranmış falan filan.

Çok basit, onu dinleyin anlamasanız da olur dinleyin, sevgi gösterin biraz da ilgi gösterin yeter

Çok mu çok olmuyoruz bence.
Herkesin karakteri farklı olduğundan değişkenlik gösteren yollardır.
kadınları mutlu etmek kısa vadede kolay gibi görünsede uzun vadede zor ve meşakkatli bi iştir bi laf var ''kadının önüne dünyayı sersen şu tarafa sersen daha iyi olmazmıydı dermiş'' bunu ben demiyorum demekki test edildi onaylandı allah sabır versin zor.
söz verdiğiniz buluşmaya geç gelmeyin.
arayınca açın şu telefonlarınızı. olmadı satın.
şimdilik bu kadar.
Asla sizin seçtiğiniz yol değildir, zira evrende mutlu olan tek kadın yoktur.
Olmayan yollardır. dünyayı ayaklarının altına sersen niye öbür tarafa sermedin diye sual ederler sana.
Onlara kucuk surprizler yapin mesela çok yoruldun hayatım hadi dışarda yemek yiyoruz gibi. Ev işlerine yardim etmek gibi. Bak gene balık burcu romantikliğim ağır basıyor...
bir erkek olarak tam olarak halen çözemedim çok paran olsa bile mutlu edemeyeceğin hatunlar var aslında insan oğlu doyumsuz.insan oğlunu mutlu edemezsin.
sipriz yapmak
başvurulmaması gereken yoldur. kadın ne kadar içine kapanık, depresif olursa o kadar makbuldür. görevlerini yerine getirmeli,şımartılmamalıdır.
Bana süt ve halley almanız en yeterli yoldur.
Bazen bir eti karam yeterli.
Fal bakın. Bilmenize gerek yok. saçma salak güzel şeyler soyleyin.
görsel
Kadınlar, mutlu olmak için zaten bir şekilde kendilerine sebep bulurlar. yeter ki onları mutsuz edecek sebep siz olmayın.
Sağlam sikin, başka hiçbir şeye gerek yok.

Beybi!
dayak atmaktır. terbiye edilen kadın mutlu olur.
1. hadi annene gidelim.
2. annen mükemmel kadın.
3. annene söyle bizde kalsın.

yukarıdaki üçün biri mutlu eder.
kadından kadına değişir.O kadar da zor değildir.değer gördüğünü hisseden her kadın mutlu olur.
Olmayan yollardır.kadınları hiçbir zaman mutlu edemezsiniz. O yüzden erkekler sadece kendilerini mutlu etmeye çalışmalıdır. Bencil olun.
bol hediye alın. kendisini değerli hissetttirin.

tutarlı olun. yapamayacağınız sözler vermeyin. ya da verdiğiniz sözleri tutun.

ara sıra "höt" deyin. ağırlığınızı hissettirin. ancak bir şarkıda da ağlayabilin.

kıskandığınızı gösterin. abartmadan, ince.

saçlarını, makyajını, kilolarını hep övün. kadınlar kendilerini güzel görmemeye meyilli.

sizi değiştirmeye çalışacaktır. yumuşayın, ama değişmeyin. değiştiğiniz zaman, uğraşını elinden almış oldunuz demektir.

ve,

asla güçsüz düşmeyin. ya da görünmeyin. hep güçlü olun.
Sadık olmak sadık kalmak. Bu kadar basit.
Onlara diğer kadınlara hava atabileceği şeyler sunun. Hepsi için değil ama çoğu için böyle.

Üzgünüm.

Not: kadın ruhundan anlamam.

Not 2: 2. Nota lüzum yok.
ey sözlüğün gözünü budaktan sözünü dudaktan esirgemeyen kadınları, zaman sizin zamanınız, haydi döktürün demek geliyor içimizden.
kadınına göre değişiyor.
Kimisi bir papatya tanesiyle mutlu olabilirken, bir başkasının önüne istanbul'u sersen mutlu edemiyorsun.

Zevkler-renkler muhabbeti işte.

Genellemeye kapalı bir konu bence.