bugün

Boyundan öpmek.
Opun.
Şahsen beni temiz bir sevgi.
kadınları güzel içten iki cümle kurarak bile mutlu edebilirsiniz.
he bir de yanında çikolata ve çiçek verirseniz kadın o mutluluk patlamasıyla boynunuza atlayacaktır..
erkekleri ettiği gibi sex. *
Ver kredi kartını gerisine karışma.
Seks yapmak.
Aranıp sorulmak. Bu ilgi deliliği gibi bir şey değil. Ben arkadaşlarımdan mesaj aldığımda, bir arkadaşım beni arayıp sorduğunda mutlu olan bir insanım. Çok beklentim yok, sadece arada sırada da olsa bir nasılsın sorusunu duyayım.
Herkesi farklı şeyler mutlu eder. Kimini para, kimini ilgi, kimini şefkat.

Bence en değerlileri sevgi ve anlayıştır. Birde saygı duyulması var tabi.
önemsenmek. Ne yazık ki düzgünce dinlenilmiyoruz bile bir kadın olarak susturuluyoruz
hiç beklemediğiniz anda şirketinize çiçek gönderilmesi.
aşk.

onsuz bir kadın eksiktir.
Her gün ayrı bir şeye mutlu oluyorlar yani o liste çok uzun.
Para para para.
Ona sahip çıkmak ve bunu iliklerine kadar hissettirmek.
Kadınları mutlu etmek için şunları yapmak gerekir. ilk önce onlara küçük surprizler yapmak. Ansızın beklemezken hadi bugün dışarıda yemek yiyelim demek. Daha sonra ev işlerinde ona yardım etmek. Mutsuz zamanlarında onları önemsemek ve beraber uzulmenizdir. Böyle bir erkek inanılmaz romantiktir bence. Öyle olmak için uğraşın efendim. bakın ne kadar güzel iliskiniz oluyor...
Onlar gibi düşünmek.
Onların istediği gibi konuşmak.
Onların duymasını istedikleri şeyleri söylemek.

Vs.

Kadınları tam anlamıyla bir bunlar mutlu eder. Öteki türlü herşeyleri eksik.
beklemediği anda bir öpücük ya da bir sarılma bile yeterli olabiliyor.
Kadınları mutlu etmek istiyor musun? Öncelikli kural şahsi mutlu olmaktan taviz vereceksin arkadaş ve su sıralı listeyi hayata geçireceksin.

Kadınları dinleyecek dinleyecek ve onaylanacaksın. Karşı gelmek zıt görüş bildirmek yok.

Kadınları daima haklı göreceksin. Haklı olan sen olsan bile.

istediğini yerine getirip istemediğini söz konusu bile yapmayacaksın. Hele yatakta kontrol tamamen kadının elinde olacak.

ilişkide kadını işçi gibi hissettirmeyecek patron hissi aşılayacaksın. Doğal olarak işçi sen olup emrine amade olacaksın ancak bunu yaparken sosyalist işçi triplerine girecek ara ara isyan edeceksin ki kadın patron zevke gelsin. Kadınlar ezik tiplerden haz etmez her zaman.

Kadınlar sanılanın aksine paraya değer vermezler sadece alışveriş zamanlarına şevk ile eşlik edip istediğini alacaksın hepsi bu. Yani kadının değil senin paraya ihtiyacın olacak.

Bu liste uzar gider!
Doğum günlerini kutlamak. Yani kutlamayınca silip engelliyorlar genelde.
sevdigin insanin seni cook sevdiginin farkinda olmak. Indirimde olan elbisenin cok yakismasi . Gratisin indirime girmesi. Sevilen yazarin kitap yazmasi.
kadınları düzgün insanlık ve karakter mutlu eder ama türk kadınları için neler gerekir diye bilemediğim durumdur.
(bkz: penis)
kadınları mutlu etmeye çalışmayın. deneseniz de işe yaramayacak. mutlu olmaları için neyi beğeniyorlarsa oraya kendileri gider zaten. uğraşmayın, zararlı çıkarsınız.
isterse 158 yaşında olsun, yaş konusu açılınca "Sen 18 oldun mu ya?" demek. Önlerine çikolata kamyonu devirmiş gibi oluyor.
1-(kadınları mutsuz eden her şey)= (kadınları mutlu eden şeyler).