bugün

Sadece dişiliğine güvenmesi.
O kadının irem Derici veya benzeri olması.
feminizmin asıl amacını bilmeden her yerde feministim diye dolaşmaları.
şımarıklık.
saygısızlık.
küfürlü konuşmak.
memnuniyetsizlik.
sigara ve alkol içmeleri.
ağızlarını yaya yaya "ağbiiii" tarzı erkeksi konuşmaları. dan dun kaba hareketler vs.

erkeksi kadın sevsek gey olurduk amk.
samimiyetsizlik
cıvıklık
sesini kontrol edememe.
Şüphesiz en büyük etken egodur.
Yarrak afedersin.

Yarrağı olan bir kadınlar kesinlikle çok itici. Kum saati gibi zarif bir vücut ama önünde 20 cm sallanıyor!
külotlarındaki dışkı kalıntılarıdır. medeniyetten bahsederler kağıt mendille kıç yıkarlar aq. lan su var su onunla kese yaparak temizleyin ne pislik kadınlar var yazık..
Her erkeği potansiyel sevgili olarak gören insanlar. Üniversitedeki arkadaşlarım böyle. Çok da güzel kızlar. Bir erkekle tanışmaya veya sadece arkadaşça sohbet edemiyorlar. Birinin yanında erkek görünce hemen sevgilisi olduğunu düşünüyorlar. Mesela yanıma sürekli oturan bir çocuk vardı arada sohbet ettiğim. Kızlar arasında Tiyatro biletim var bu hafta istanbul’a gidemiyorum isteyen var mı dedim. Sen ona ver o gider dediler kinayeli bir biçimde. Böyle mal ve kezbanlar can sıkıcı işte. Anneleri babaları evden dışarı salmamış, gece dışarı çıkmaları yasak, akşam 18’de eve dönen, yolunu bulamayan koyunlar gibi aynı hayatı yaşıyorlar. Hiç insan tanımamışlar, görmemişler. Bu yüzden dünya kadar tabuya sahipler.
Sadece yaşlı olanların bakımsız ve spor yapmayanlarını bir de çingene gibi konuşanlarını çıkar gerisi mükemmel bence. Pis olması falan denmiş ben ağzımla yalayarak temizlerim onları. Bir de fazla kısa olmaları itici tabi.
hasetlik. zaten geri kalan her şey bunun sonucu.
Erkeklerden hoşlanmaları.
Topuklu ayakkabılarla döşemede çıkardıkları o takırtı beni delirtiyor.
küfürlü konuşmaları, agresif tavırlar bi de orospu olmayı marifet göstermeleri.
kocaman yaşına bakmadan bebek gibi vik vik konuşması,
sevgilisiyle gezerken kıskançlık krizine girmesi,
ha bir de yurtta kavga ettikten sonra sinir krizi geçirmesi var ki bunları boğa boğa dövesim geliyor.milleti rahatsız etmeye ne hakkın var şıllık?
“Sizinle eylendi benimle evleniyor” demesi.
Kendilerini mükemmel sanmaları ve bunu sürekli olarak dile getirmeleri.
Hesap ödenirken tuvalete gitmeleri. Evet. Teşekkürler.
Sokak ortasında kahkaha atmaları.
Özgüvensizliktir.
kendisine yürüdüğümüzü sanarak kendince bunu anladığını belirten davranışlarda bulunması.
giyinmesini bilmemesi beni kahrediyor. tarzını stilini geçtim. 21. yüzyılda bu internet çağında hala giyinmeyi bilmiyosa eşşşek olması lazım eşşek!
sevgilisi veya eşine çok fazla bağımlı olması.
Aşırı makyaj.
Coğunluk hep fiziksel detaylardan bahsetmiş
Herkesler de ne kadar seçici.

Sanki siz nasıl derler çok rölörörörörörrö

He he hepiniz titan tanrılarsınız