bugün

Kesinlikle ama kesinlikle yanlış olan bir tutum idir.

Sevin o naif yüreklerini.
"cinsel seks nedir? cinsel olmayan seks nasıl olur? " şeklinde soruları akla getiren bir başlık.
olması gerekendir.

(bkz: kadın köledir)
Onlar sex den daha büyük nimetler. Allah onları yarattı çünkü dünya tamamen cehennem olurdu. Kadınlar huc el surulmemisler onlar nimettir onlar lütuf dur. Başınızı koyup uyurken saçınızın okşanmasi sabah kalktığınızda onlarla yüz yüze bakismaniz... onlar nimet. Gerek anne gerek eş olsun. ..
o kişi benim. diyerek katkı sunduğum dobra erkeklerin evrensel realitesi, yok ben böyle değilim diyen erkekten benim gibi erkekten daha çok korkun, çünkü ben öyle değilim diyen erkek eninde sonunda seni yatağa atıp çekip gidecek.
mantıklıdır. kadınlar cinsel seks'ten başka bi işe yaradıklarını görmedim. sohbet etsen sıkıcı, iş yapsan ticareti bilmezler, iş yerinde arkadaş olsan işler sana kalır.
Ne yapak ? Sikişmeyek mi?
Cinsel seks objesi : sexual sex object

Böyle yazınca bile bir fena oldum..
Amma derdin varmış be usta senin de ya. boy ve dar omuzu bilmem, diğerleri için çözüm vardır elbet.
Yanlıştır bi kadının duruşu, hareketleri, mimikleri bunlar sexten cok daha fazla etkiler seven erkeği.
Yani her ne kadar aşağılansa da bu bi gerçektir..işte dinle filan dizginlenmeye çalışılır..
(bkz: kadınların sevişmekten başka bir boka yaramaması)
tamamen dogru bir kavramdır. Sex yapmaktan baska bir işe yaramazlar.
Modern kulturun bir kuralidir.
Şeriat sisteminin ahlaksızlaştırdığı hayatın sonucudur.
Not: islam demiyorum şeriat diyorum
1-cinsel obje dediğin nedir?
2-canlılar obje sınıfına girer mi?
3-seks objesi nedir?
4-insanı cinsel seks objesi olarak görmek daha ne kadar anlamsız ifade edilir?
5-salakça başlıklar..
6-benim bildiğim seks objesi, erotik çağrışım yapan somut olan şeylerdir. algıyı anlayacağım ama başlık yanlış bir kere!

(bkz: nyse çk msglsn snrm)
Yazarın kavram kargaşını gözler önüne seren başlıktır.

Kötü niyetli değildir. Kadın bedenin metalaştırılması sorunsalına değinilmiştir.