bugün

kadınlarla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen tiptir. kızın dikkatini çekmek için kötü konuşur, hiçbir şey de elde edemez.. kibarcık gibi konuşmak da kızlara itici gelir. kısacası, kızlarla nasıl konuşacağını bilmeyen kişilerdir, öğreninceye kadar da kızlarla hiçbir şey de yaşayamaz.
Doğal konuşmayı beceremeyen erkektir.Tecbüresizlikten kaynaklanır.
(bkz: o benim işte)
konuşup konuşmaması önemli değilde karşı karşıya geldiklerinde memelerine bakmasın yeter.
panik atak vardır.
(bkz: bizzat kendim)
bu kesim genelde kadın görünce abdestin bozulur bakma oğlum günah günah tarzı yetiştirilen insanlardır.
zamanla öğrenecektir. o zamana kadar da çok kadın onu reddedecektir.
kız erkek ilişkilerinde artık hakim konuşma şekli .mlı, g.tlü muhabbet olduğu için, kafası karışmış gençtir. kızların yanında ağız dolusu bir '' s.ktir çekemediği sürece '' cool olamayacak. cool olamadığı sürece de bu tip kızlarla bir şey yaşayamayactır.

ne gerek var lan kibar olmaya çalışmaya!
'' cool ol genç! '' kızı gördüğün an sin- kafa gir ki bir şeyler yaşayabilesin.
kadınları mutlu etmemenin yolu olmadığı gibi kadınlarla konuşmanın yoluda yoktur.diyeceksin ki aha konuşuyorum doğru diyeceğimdir ama sen yine de kadınlarla konuşmayı bilmiyorsun inanmıyorsan sor.
kadınlar tarafından ilgi görmemesinin sebebini sürekli başka değişkenlere bağlayıp, Bilmediği gibi öğrenmeyi de gururuna yediremeyen, her gece "one night stand" hayalleriyle, tatil aşkı umutlarıyla, arkadaş grubunun popüler kişisi olmaya hevesleriyle uykuya dalan kişilik.
mütamadiyen sinirden insanın saçlarını diken diken yapan insan modeli.
bir de avaz avaz yaptığının doğru olduğunu savunur. tepki verirsen eğer iyice yandın demektir. sonrasında da şakadan anlamayan azgelişmiş insan damgası yiyip iyice fırçalanırsın.!
normal olarak konuşabiliyorsa özel bir caba harcamaması gereken eylemdir. özünde doğal olmak her canlı ile doğru iletişim kurmaya yetmektedir.
the big bang theory'deki kadınlarla konuşamayan raj koothrappali.
utangaçtır.
muhtemelen içine kapanık bi tiptir kasmaya gerek yoktur aslında ne çok ukala bir tarzda ne de sesi duyulmayaycak kadar kısık olmalı kadınlar doğal olan erkeklerden hoşlanırlar .
ya kadınların katlanamayacağı kadar doğaldır.
ya da kasıntının önde gidenidir.
Krodur büyük ihtimalle.
yontunmamış odun misali yontulmayı beklemektedir.
içinde bulunduğum teşkilattır.
Naber gız mikrop. Böyle konuşacaksınız işte neresini anlayamıyorsunuz.
Muhtemelen odasının duvarları resimdeki gibi olan tiptir.
görsel
kadınla konuşmakta ne var? boş konuşacaksın o zaman bak nasıl anlaşıyorsun. sanki ilişki yaşayanlar astrofizik tartışıyor sevgilisiyle de kadınla konuşmak sorun olacak. sonuçta fazla konuşmana gerek yok mevzuyu biliyorlar.
Bu benim amk.

Üstelik özgüvensiz de değilim.
Sadece kız çevrem yoktu.
kadınlarla konuşmaya çözüm önerisi ; iq değerinizi 30 puan düşürüp magazinel şeylerden konu açın.
kadınlarla konuşamayan insan aşırı asosyaldir, tedavi görmelidir.