bugün

kesinlikle umursamamak, kendini ağırdan satmaktır. kaçanı kovalamaya pek meraklılar bunlar.
error found
aradığınız kriterlere uygun bilgiler veritabanımızda bulunmamaktadır.

diye cevap verilebilir efendim. ne yapsanız yaranamazsınız hatun kısmına biraz nankörlük vardır.
aşkım sen bana hiç seni seviyorum demiyorsun diye başlar, seni seviyorum demeye başladığınızdan 2-3 ay sonra aşkım sen baha hiç hediye almıyorsunlar başlar hedi almaya başlarsın aşkım sen beni tatile götürmüyorsunlar başlar, aşkım sen beni kıskanıyorsunlar başlar ucu bucağı yoktur arkadaş bu işin.
güzel sözler söylemek. ruhunu okşamak.
ev işlerinde yardım,hediye,ilgi,sevgi,para,ev,araba,yazlık,liderlik vs.verirsen tamam.
ilgi göstermek.
ağlatmak makbule geçiyor nedense. genelleme yapmak da olmaz, bazıları için geçerli bu.
uşakları olmak.
bir kere de haksız olduğunuzu kabul etmek ve medenice özür dilemektir.
birkaç tatlı söz, çiçek, ufak bir hediye. onların kalplerini yumuşatır, tabii karşıdaki kadına göre de değişir bu durum.
iltifat etmek.
hatayı kabul etmektir.
Böyle bir yol arayışında olanların hiç bir zaman yaranamayacağı gerçektir. Yaranmak değildir asıl mesele. Mesele kendin olmaktır yeğen.
yaranmaya çalışmamaktır.

(bkz: kaçan kovalanır)
napolyon'un dediği gibi ''para para para''.
turk kadinlarinin cogu para duskunu asifte ruhlu kucuk geysalar oldugu icin minik hediyeler ile onlara yaranabilirsiniz.
kibar davranmaktır.
ek olarak : ipsiz sapsız entrylere artı oy vermek.
şu kadarcık bir tek taş yeter.
çiçek al ve sarıll doyasıyaa.
onlari uzme yeter. insan gibi davran . sakin karisma.
Üzgünüz böyle bi sayfa bulunamadı.