bugün

Genellikle erkekler tarafından, kadınlarda anlam veremedikleri hal ve hareketleri aydınlatma amacı ile sorulan sorulardır.*
bi oralet içelim mi? ben ısmarlıcam söz. hı?
Selam kızlar naber yhaa?
Allah aşkına söyler misiniz nedir sizin olayınız? Birde hanginiz bana beddua ettiniz lan?
Beşeriyetin mevcudiyeti hakkında ne düşünüyorsun? gibi sorular olmadığı kesindir.
Seks yapma hayalini kaç erkek için kuruyorsun. Sadece bir erkek mi ? Tabi tabi öyledir. Bizde öyle zaten.

inanılmaz bir şey bu.
Hiç seks yapmamış bir erkekle evlenir misin?
"Kadına mı gidiyorsun? Kırbacını unutma.." diyor Nietzsche..

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Aynı anda kaç şey düşünebiliyorsunuz?
Ayaklarınızın hiç kokmadığı söylenir hep, doğru mudur?
Gitmek için en doğru zaman hep erkeğin en çok aşık oldugu ve size en çok ihtiyacı olan an değil mi?
çevremdeki insanlara bakınca, ben çok alttan alan birisiyim bazen bu kadar da olma diyorum! ama olmuyor yani ben sinirlensem zaten dayanamam belli ederim ama insanlara anormal gelen şeyler bana normal geldiği için yadırgamıyorum ve ona göre kötü olduğu için alttan almış gibi oluyorum sonra ben saf :D

edit: ben bu yazıyı itiraflara yazdığımı zannediyordum... gerçekten kafayı yemeye başladım herhalde :d
neden nispeten abiye nin altına spor ayakkabı?
Erkek hamamı gibi olmuş burası.

Koca yürekli bir bayan arkadaşımızın cevaplandırması lazım.

Haa bir bayan olarak benim de sorum var, niye kız olmama rağmen istediğim meme fotoğraflarını bana atmıyorsunuz?
Çok içleniyorum ağlıyorum gizlice, siz bilmiyorsunuz.
neden şairlere aşık olup, müteahhitlerle evleniyorsunuz? bu bu davranışınız genetik mi ?yoksa sonrada mı kazandınız?
Başka kadınlardan tahrik oluyor musunuz mesela?
sizden daha güzel oyuncaklar icat edilecekmi.
bi keresinde "neden hep vurduruyorsunuz?" demiştim cevapta; "vuramadığımız için" di.

o an kesip atasım geldi çok pis göt oldum. o gün bu gündür karıya kıza soru sormuyorum tövbeliyim*
madem gideceksiniz niye başında değilde ortalık yerinde gidiyorsunuz? zaman kaybının bir önemi yok mu sizin için?
Hepsinin cevaplarını adım gibi bildiğim basit sorulardır.
işerken aim alabiliyor musunuz?
Kavanoz kapağını açamadığınızda bir erkeğin yokluğunu hissetmiyor musunuz?
görsel
Bir kadına 10 soru sorduk 100 bin cevap aldık kaçtık gibisinden ne bu. *
Bu kadar aptala tahammül edip ya da etmeyip nasıl aptal kalmayı başarıyorsunuz?