bugün

Bizde beyniyle düşünmeyenlere guvenmiyoruz zaten. Oh mükemmel uyum.
Kromozom çeşidinden bağımsız olarak kimseye güvenilmez. ister xx ister xy. 46 kromozomlu kimseye..

Siyah moli balığının suçu ne, evet.
bu devirde insan götüne güvenemiyor. bırak elin adamını kadınını.
Güvenin. Sonra Bekleyin ki güveniniz boşa çıksın. Çünkü tecrübe olmadan hayat yaşanmaz.
deneyim ve engin tecrübelerime dayanarak söylüyorum. kadın milletine güvenilmez. ha anne olarak güven ama eş olarak güvenme.

çünkü sen onun için el oğlusun. menfaati bittimi tekmeyi kıçına vurur. en masumanesi bile işler değişip terse gittiğinde içinden bir cadı çıkıyor.
Güvenilir.
güvenin cinsiyeti olmaz. insana güvenmek çok zor direkt.
cinsiyet karakterle ne kadar alakalıysa o kadar daraltırsın güveninidir güven sadece kendi şahsiyetine bağlıdır kendine saygı duyan insan istemese de kendine güvenen canlıları hisseder ara sıra kedi köpek sevmeyi denemek bunun en güzel resimleridir ben denedim ve güvendim herkes kendine güvenini yükseltebilir.
Kan kaybetmekte kritik eşik sanırım toplam kan miktarinin %33'ü ve fazlası. Bir insan yavas bir kanamayla 24 saatlik bir sürede kanın %50'si kaybedilebilir.

Ezcümle, kadından kadına değişmekle beraber, her ay ortalama 5 gün kan kaybeden ama ölmeyen bir canlıya güvenmemeliyiz.
güvenin cinsiyetle değil, karakter ve kişilikle alakası vardır.
Çoğuna güvenilmez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar