bugün

Neden mi? Bu olay ilk önce Havva annemizden başlamaktadır. Yasak konulan elma ağacına, Şeytanın Havva annemizi kandırması ve havva annemizde adem babamızı kandırması, bu olayı açıklamaktadır.
Bu olaydan sonra kızlar işleri götürmüş, artık bu devirde başı kapalıya bile güvenmeyeceksin sözlerini çıkartmayı sağlamışlardır. Şu an ki yaşantımızda da kadınların şeytan düşünceli olduklarını savunuyorum.
(bkz: kuşlar neden öter)
(bkz: karlar neden yağar)
bayanların zekasını görmek istemeyen kişilerin sığıntısıdır.
kadinlar kiskanctir.
kiskancliklari yüzünden yapamayacaklari sey yoktur.
kadın şeytan ise eğer,

yerküreye tecavüz eden bu katil erkek sürüsü nedir acaba?

hem bu oyunlar pek masumca değil. çocukları öldüren bir canlı...
(bkz: hele otur bi soluklan yiğidim)
(bkz: kadın düşmanlığı)
ayrıca
(bkz: tövbe denen bir şey var)
kadınların şeytanlığını kabul ettik, nedenlerini araştırıyoruz.
(bkz: oldu canım)
(bkz: soru şeklinde başlık açmak)
kadınlar şeytan değil erkekler biraz salaktır. kanmayın efenim iki tatlı söze. biraz cilve, işve tamaaam. o yelkenler suya inmesin de göreyim.

ah şu erkekler !
kendi açığınızı kadınları karalayarak kapatamazsınız azizim. güneş balçıkla sıvanmaz.
dünya üzerinde kötülüklerin %95 ni erkeklerin yaptığı düşünüldüğünde, insanlıkla olmuyorsa şeytanlıkla olsun diyerek şeytanlaşmıştır kadın. gene de erkekleri kötülük yapma konusunda yakalamak imkansızdır.
Hem çok zeki, hem de çok güzelse.. O kadının yapamayacağı şey yoktur..
karşısındaki insana göre şeytan ya da melektir kadın. eğer karşısındaki erkek onu bir şeytan gibi sevip de amacı yatağa atıp tek bir gecede hayvani duyguları için birlikte onu kullanmaksa kadın pek tabi şeytan olabilir. ya da ne bileyim bu gibi örnek çoğaltılabilir. ama ona onun kadın olduğunu hissettiren erkeğe de one night standin kralını da yaşatabilir hayvanın kralı da olabilir, bunların yanında da meleklerin de en güzeli, en iyisi falan olabilir. böyledir, böyle olduğunu umuyorum.
kırmızı çok yakıştığı için. kırmızı onları çok seksi gösterir. erkeklerin kırmızı çamaşırlarla elinde okla düşünebiliyor musunuz.
bıyık büküle büküle kaytan, insan sikile sikile şeytan olur.