bugün

kadınlar erkeklerden üstündür, öncelikle bunu kabul etmek gerekir ve bu nedenle de kadının özür dilemesi beklenmemelidir. Askerde hangi komutan gelip sizden özür dilemiştir?

O nedenle suçlu kadın bile olsa, siz özür dileyin.
dilememesi gerekiyorsa dilemez, dilemesi gerekiyorsa diler. dilemesi gerekiyor ama dilemiyorsa o zaman gururuna dokunuyordur diye cevabını tahmin ettiğim sorudur.
egosu şişirilirse dilememesi kaçınılmazdır.
görsel
Özür diler.
Doğru insanla karşılaşamayan insanların yanlış inanışıdır.
hemcinslerimiz arasında ego tavan, burnu büyük ne kadar çok kadın varsa artık " çünkü kadınlar hep haklıdır" algısı yaratmışlar.

neden dilenmesin. haksızsanız, karşınızdaki sizin için değerliyse, özür dilemenin sizi küçültmediğini bilecek kadar büyüdüyseniz dilersiniz.
Özrü haksız olan taraf diler ve ben şimdiye kadar ömrümde haksız olan bir kadın görmedim, bu yüzden sanırım.
genel olarak haklı taraf kadınlar oluyor ayrıca egoist biri olmama rağmen sırf olay uzamasın diye özür dileyen ben oluyorum,
hatayı yapan taraf ben isem hayli hayli özür dilerim hiç çekinmem.
çünkü her zaman haklıdırlar.
seviyorsa ve haksızsa köpek gibi diler.
çünkü memeleri var.
“Ay hayır suçlu şimdi ben mi oldum yani inanamıyorum sana” da ondan.
gereksiz yere, kadın erkek ayrımı olan başlıktır. kadın zaten ezik, bir de özür dilerse iyice ezikliğe gireceği için özür dilemez tarzında bir şeyler yazmış birisi. hiçbir alakası yok. genel olarak, gerçekten haksız olan bir insanın, özür dilemesi, erkek kadın fark etmez, erdemliktir. ama özrün de bir adabı vardır. özür diliyorum diye, ezilmeye büzülmeye gerek yoktur. dik durarakta özür dilenir. ki doğrusu budur zaten.
Çünkü güçsüz olan onlar. Lakin tüm güçlü silahları olan da onlar.

Erkek ise güçlü olunca çok ciddi tavır veriyor. Karşı tarafı rencide ediyor ve kırıyor. Zayıf olan ise kadın olduğu için kendini kırgın ve dışlanmış hisseder. Tıpkı bir çocuk gibi, haklı olsanız dahi size karşı olan sevgi hissi onu daha da etkiler.
Böyle olunca kadında kalanları kaldırarak nükleer gücünü kullaniyor.

(bkz: Trip)
Hala dilemiyorlar, iyi mi...
Cunku ozur dileyince yaptiktan sonra ozur dilemenin ne anlami var diyen erkekler var.

"Ozur dilerim"
-yaptiktan sonra ne anlami var. Bla bla bla.

Dilemeyiz zaten kendini hep hakli gor uste cikar felan felan. Ne istiyorsunuz anlamadik. En az kadinlar karisiksiniz.
Bu kadınların iki türü var. Biri, erkeğin hatasını fark etmesini isteyenler ki bu tipler hojdurlar. Diğerleri ego için. Onlara ne desek boş.
durduk yere içime sinmeyen şeyler yüzünden ayrılıp, akşamında ben seni özledim deyip çağırdığım ve özür dilediğim adam var. bayan hakketiğini düşündüğüne yapar bunları. haketmesini bilin.
kendilerini hiç haksız olarak görmedikleri için.
Bir rivayete göre, Hiçbir zaman özür dilenecek bir durumları olmadığı içindir.
incileri dökülür çünkü.
Gerçek kadınlar özür dilemesi gereken yerde zaten özür dilerler. Sen yanlış kişiye denk geldin.

Not:xxlrose adlı yazarı erkek sanıyorduk oysaki:)
dilerler ama nasıl dilettiğiniz önemli. fesat anlamayın ayrıca.
Yanlış önerme. Dileyen kadınlarda vardır. Özür cinsiyet ile alakası olmayan insana yakışan bir davranıştır. Evet.
çünkü kendilerini bir bok zannederler.

özür dileyen erkeğe de ezik gözüyle bakarlar.

evet maalesef..
çünkü özür dilenecek bir duruma giriyorsa bir kadın zaten olayın farkındadır. erkekte bu özrü kabul etmeyecek bir varlıktır. he farkı soruyosanız eğer fark özür dilenecek hususta erkek kadına göre daha naif, saf, aciz ve basittir bu yüzden hata yapmaya daha yatkındır.

ayrıca benim aklıma özür dilenecek yönüm gururum olur sadece. onu da zaten beni .... affetmem. diğer konular hayatın rengi.