bugün

Kadınların (istisnalar hariç) olaya bakış açısıdır. Hayatına girecek erkeğin, kadınlar ve ilişki konusunda tecrübeli olmasını ister.

Kendimden biliyorum, çok da haklıdırlar.tecrübeli erkek yaşayacağını yaşamış, doyacağı kadar doymuş, yuva özlemi çeken, kendini ailesine adamış ve gözü dışarıda olmayan erkektir.
çünkü tecrübeli erkek bir ilişkiye başladığında, ona ait olduğunu hissettirir.

sadece zeki kadınlardan beklenen bir istektir.
çünkü kadın erkek gibi değildir, erkek zahmetsizdir, kadın zahmetlidir. onlarda orgazm diye bir şey var ki, çoğu hastalıklı zaten. yani bunu sağlamak zordur ve erkek deneyimsiz olursa bu altından kalkılmayacak bir yük haline gelir. zaten erkeklerin bekaret takıntısında bunun etkisi de vardır. mesela bir başkasıyla sevişmişse ve bu iyiyse artık sen kürdan gelirsin. birde kıyaslanma korkusu vardır ki, bu aşırı özgüvensizlik barındırır. çünkü erkek en azından kadını tarafından pufpuflamak ister, kadın cahil olacak ki, gördüğü şeyin en iyisi olduğunu sansın yada kıyaslayacak ki, en iyisinin sen olduğuna karar versin. işte kıyaslanmak zordur, bu yüzden sorun oluyor. ayrıca bir kadının bekaretini almanın bir duygusal yanı olsa da bu meseleyi çözmez, zaten bu erkeğin tatmini içindir( çünkü ilk giren ben olayım tutkusu) yani durum bu, tecrübe bu yüzden önemlidir. ha tecrübesiz olsa ne olur?

eğer bakireyse pek bir şey olcağını sanmıyorum( çünkü bir şey görmemiş oluyor) ama değil ve yaşamışsa ona onun üstünde bir tatmin yaşatamamak sorun olabilir.
Hayatın agir imtihanlarını goguslemis, allahın izniyle kolay kolay yikilmayacak olan ve bu şartlardan dolayı evini ustalıkla yöneteceginden sırtını ona dayamak ister.
Olaya sadece cinsellik gözüyle bakılıyorsa her kadını bir tutmamak gerek ben şahsım adına daldan dala konmuş fazla kadınla beraber olmuş bir erkeği istemem, ben özel ve farklı olmak isterim. Her kadına dokunmuş bir erkek bana dokunsun istemem.

Ama eğer hayat mücadelesiyse mevzu yetişkin kimse toy bir insanla olmak istemez. Kadın da erkek de
Basit; zevk almak için.
kadınlar değil çok afedersiniz ama karşısındaki erkeği her açıdan yolunacak bir tavuk olarak gören sözde kadınlar tecrübeli erkek ister.

tecrübeli istiyomuş haspa. işe alıyo sanki. kaç para vericeksin maaş olarak?