bugün

insanlığın cevaplayamadığı tek sorudur.

senelerce bunu düşündüm. bir kadın neden musluk tamir eden erkekten tahrik olur veya neden arabanın altına yatıp somon sıkan adam bu kadar çekici gelir. bir yanda takım elbiseli adam, bir yanda tahtaya çivi çakan adam.

kadın ne düşünüyor acaba '' off ya nasılda keseri çiviye çakıyor, şu pazulara bak, şu alnından akan tere bak. şu keserin sapına bak, acaba o tulumun içindeki vucudu nasıl,, of ya şu göt çatalına bak ''

yani senerlerdir cevabı bilinmiyor. o değil evlenme teklifi yapacaklara altın öğüt; bir şeyler tamir ederken edin amk

- aşkım şu 18 anahtarını versene.
* ohşş al bitanem
- versene dedim de, benimle evlenir misin kız?
* tabiiii, evettt, neden olmasın, evetttt

budur olay. bilim çözmeden fırsatı değerlendirmek şart. ehi.
aldatma vakalarının çoğunun muslukçu, televizyon tamircisiyle yapılmasıyla doğruluğu kanıtlanmıştır.

çatal çatal. bütün mesele o.
Hiçbir kadın kariyer sahibi olmayan erkeği çekici bulmaz. Değil tamirciye vermek, göstermez bile...
şimdiki kadınlar çatala değil adonis e bakar. yani iki karı araklarız belki diyerek meslek değiştirip muslukçu olmayın sakın.
hormonlarla ve üreme iç güdüsüyle alakalı olduğunu düşünüyorum.

tek bildiği mokoko değil, bize bakabilir alt yazısı geçerken beyninden, karşısında gördüğü mahir bir çift eldir tamir yapabilen.
bazı erkekler de seksi bulabilir.

riskli meslek.

http://imgim.com/qqv1.jpg
içgüdüseldir. güçlü erkek kadın her zaman çekici gelir. bir kadın onu taşıyabilecek, her güce omuz kaldırabilecek bir adam arar. bu da psikolojik olarak çekici gelir. gerek para gücü, gerek kas gücü her anlamda kadına çekici gelir.
Reklamların ve filmlerin verdiği six packli trapezli bicepsli adamlar kullanarak sublimal değil direk mesajlar sayesinde öyle bir izlenim uyanmaktadır. Son zamanlarda ise musluk tamircilerinin yerini alan (bkz: biscolota erkeği)'yle aynı durum.
basit denklem. kadınlar zeki yaratıklardır ve kendilerine benzeyen zeki erkekleri severler...
(bkz: göt çatalı)
ulan bi kişi de şu kuklanın yazdığını okusun amk. herif diyor ki --spoiler--uff ya nasıl da keseri çiviye çakıyor--spoiler--nasıl bi tamirci lan o keseri çiviye çakıyor. ayrıca kahramanımız olan hatun nasıl olabiliyor da tulumun içindeki göt çatalını görüyor. bi kişi de çıkıp aga ne diyon sen demez mi amk.
çatal fetishinden kaynaklanabilir.