bugün

Kadınına göre değişir. Kimi kadın kitap hediye edilince mutlu olur, kimisi ruj.
Kitap çok farklı bir olaydır,sen alırsın ama bakalım karşındakinin ilgisini çekip okuyacak mı.
Bazı kızlar sen 17 yaşımsın,kötü çoçuk,romantik komedi tarzı Wattpad kitapları okur kimi dünya tarihi okur..
Alacaksanız kızın IQ seviyesine göre alın.sonra mağdur olmayın.
Birlikte kitap okumaya değer bir adamsa eğer sevilir.
Kitap hediye etmek cinsiyetten bağımsız olarak her iki taraf için de büyük risk. Yapmayınız.
Doğru bir önerme.
Bayılırız, bayılmasak yerlerde olan kitap okuma oranı da ayaklar altında çınanırdı.
lisede yılbaşı hediye çekilişi olmuştu bana kız arkadaş çıkmıştı. kitap hediye ettiğim için kız sevindi ama sınıftaki yavşaklar dalga geçmisti. kıza kitap almış kesin evden alıp gelmiş okumuş vb. diye.

buarada hiçbir kıza ne kitap, ne hediye, ne çiçek teşekkür , iltifat, centilmenlik yapmıyorum dilim yandı. ha odun hanzo desinler umrumda değil. daha incelikten anlayan bir kıza denk gelmedim ya da kezoları çeken birşey var bende.
John fante kitaplarını defalarca okumuş biri olarak onun kitaplarından herhangi birini getirip bu beni anlatıyor dese bile kalbimi o an ona adayabilirim.
Bir de bunların kitap hediye edeceği vaadi vardır. Bir türlü gönderemezler.
sahip olmayı istedigim ozel koleksiyon serileri var. onlardan olursa neden bayilmayayim. sahsen cok mutlu olurdum.
Bok begenir. Olsa olsa anca avon katalogudur o.
Ama o kitabı pek okumazlar.
Kitapla kız tavlamak mı?

görsel
Eh madem keşf–i esrar istediniz o halde vereyim size. Konuyu direkt edebiyattan ya da romandan açmamak kaydı ile akan sıradan bir sohbette hediye edilecek kitaptan ufak bir söz edilir yahut alıntı yapılır akabinde kitabı hediye ederseniz, okuduğu an kızı kollarınızda bilin. Benden Demesi.
aslinda kadinlar hediye edilen kitabin ilk sayfasi ile arka sayfasina bakarlar. erkege bayilmalarina sebep olan sey oradadir.
bıkmadınız lan genelleme yapmaktan.
Doğru önermedir. Sırf bu damarla biri öğretmen biri psikolog iki tane kadın ayıkladım. Ama ne kadınlardı ya rab!