bugün

her bakımdan güçlü , zeki , zekasını kullanabilecek akla sahip , çevik , atletik , omuzları geniş , mümkünse gamzeli , misyon ve vizyon sahibi , romantik , rafine zevkleri olan , uzun boylu , cömert bir erkeğe aşık olur .
Kadınlar seni sen yapan özelliklerine aşık olup, sonra da bu özellikleri senden almak isterler...
kaybedenler klübü.
fiziksel ve davranışsal olarak ilgisini çeken bireye.
paralı, yakışıklı ve malı mülkü olanlara.

yersen.
zeki ve konuşmayı bilen erkekler. diğerleri daha sonra gelir. *
1. zengin (araba şart)
2. donanımlı (olur olmaz her bok hakkında bilgi sahibi)
3. umursamaz (sen hayatımda olsan da olur olmasan da havası)

bunlar yeterli. az buçuk da yakışıklılık varsa,tamam. koy götüne.

ben bugün bunu gördüm
(bkz: kafasına vur ekmeğini al) yapıdaki kişilere.
aşık olmaması gereken kişiye.
rahat olanlara aşık olurlar genelde bana aşık olurlar, biraz rahat olursan hiçbirşeyi sallamıyormuş gibi görünürsen ay bu çocuk çok cool der aşık olurlar,saftırlar.
gerçekten kendilerini anlayan değer veren erkeklere aşık olurlar. para mı bunları bulduktan sonra paranın bir önemi yoktur.
en çok kendilerine.
eğer bahsi geçen değer verdiğimiz kadınlarsa cevap basit; başkalarına.
Gideri olan hatun geliri olan erkeğe aşık olur.
hiç merak etmediğim bir konu olmasına rağmen neredeyse tüm girdileri okudum. aşağı yukarı şu şekilde özetlemek mümkün bu grupları
1. grup: "zenginlere, pahalı arabası olanlara, sosyal statüsü olanlara" diyen kısacası işi cüzdana bağlayan grupdur. bu grup üyeleri muhtemelen maddeten halleri iyi olmadığından ve yanında sevdiceği olmadığından tüm sorunu para zanneder.
2. grup: "tasmalı maymunlar"a diye özetleyen grup. bu grup kendisini delikanlı atfeder ve yalnızlığın sebebini bir kadına maymun olmamakla açıklar.
3. grup: zeki, espirili, maça gitmeyen, kadını anlayan, romantik tiplere" diyen grup. bu grup da genelde bayanlardan oluşur ki aslında birilerinin ona öğrettiği "erkekde olması gereken özellikler" başlıklı sosyal öğretiye ve baskıya maruz kalmış tiplerdir.
4. grup: "krolara" diyen grup. bu grup da kendisinin ço zeki, çok sosyal, espirili ve hatta yakışıklı olduklarını iddia ederler ki yalnızlıklarının nedenini daha çok maço olmadıklarından kaynaklandığını sanırlar.
5. grup. "adam olun yeter gerisi kısmet" diyen grup. işte bu grup genelde yalnız olmayan insanlardan oluşur ki yukarıdaki yorumları yapanlara hep bir taraflarıyla gülmektedirler.
nerde imkansız varsa ona.
kalplerinin onları götürdüğüne...
Yakışıklı ve zengin tipli erkeklere aşık olurlar. Aşık oldukları erkeğin zeki olmasına önem veren bir kız bile görmedim. Yok abi ne kadar zengin ve piç tipli erkek varsa peşinden koşuyorlar.
Kadınlar kendini güldüren erkekleri severler ama kendini üzen erkeklere aşık olurlar.
kadınlar, herhangi bir meziyetini üstün olarak algıladıkları bir erkeğe aşık olabilirler. Bu meziyet ise genelde paradır.
kendilerinden daha zeki ve öncelikle hayran olabilecekleri erkeklere aşık olurlar.
gizemli ve cool erkekler de favoridir. zor elde edilsin ki tadı çıksın.
bu düşünceye sahip olan bir adama olmayacağı kesindir.
O kadından kadına değişir. Ama sürekli kadınları gözetleyip, cinsel dalgalar gönderen erkekler tercih edilmez. Pis p*zevenk denir onlara. Birazcık kendini bilcek, adam olacak. Kadının orası burası için bin kere takla atmayacak. Gözünün içine bakmaya kıyamıcak, yavaş yavaş olucak o. iyice kaptırdım lan.
Özet olarak bakınıza bakınız.

(bkz: ağır başlı)
içinde kendini bulduğu adama.

paraya mevkiye diyenler; canım onlar adama değil o şeylere aşık olup adama aşık takliti yaparlar.
serseri erkekler de favoridir zira onlardan iyi sevgili olur gibi bi kanı yaygındır.
kadınlar hiçbir zaman kendini seven erkeklere değer vermez. erkeğin parası onu sevsin yeter.