bugün

doğrudur birçok kadın için tabiki. yanlız unutulmamalı ki esprili olmanızla, esprinin dozunu kaçırıp yavşak olmanız arasında ince bi çizgi var.. o çizgiye dikkat lütfen.
türkiye' de her erkeğin kendisini komik olmaya koşullandırmasına neden olmuş söylenti.
yanlış, kadınlar parası olan erkeklerden hoşlanır.
sonuna kadar yalandır. cem yılmazı mardinli serseriye takas ettirecek mentaliteye sahip olsamda bir işe yaramamaktadır. (bkz: para para para)
hoşlanırlar, sevmezler.
kolpa sözdür. bu söze inanarak kendisini ikinci bir cem yılmaz olmaya çalışanlar var hala, çok acıyorum. arkadaşlar tamam espri muhabbet için candır, güzeldir, sessiz oturmaktan iyidir ama "çokomiğim ehehe kesin vericekler" gibi bir düşünceye girmeyin. yok öyle bir şey. iki hatun için ortamın şaklabanı olmaya gerek yok.
yalnıştır, kadınlar hoşlandıkları erkeklere gülerler.
espirinin bokunu çıkartıp kızlar yaklaşmaya çalışan am biti olma ihtimali ile arada düzgün espiriler yapan, genel olarak komik, ancak ciddi bir ortamda ciddi, konuşmaya başladımı utanılmayacak erkek olmak arasında çok ince bir fark vardır.
buyurun bir am biti örneği espiri yapıcam diye şaklaban olmuştur. http://www.google.com.tr/...,i:94&tx=90&ty=64
tip olarak elektrik almadıysa cem yılmaz olsanız nafile. sadece gülerler dostum gerek yok şaklabanlık yapmaya. olduğunuz gibi olun adam olun doğru düzgün kadınsa zaten hoşlanır hoşlanacağı varsa.
erkekler kendi espirilerine gulen kadinlardan hoslanir.
okan bayülgen in bir sözü vardır "Kadınlar komik erkeğe güler,ortamdaki duygusal erkeğe verirler." çok güzel değinmiştir.
' hayatım yatakta çok komiksin. '
yalandır efenim yalandır. böyle ıssız adam olacaksın. elma çayı tarçınlı kek ve bir adet kitap yeterli. birazda sisteme salladınmı kuyruk bile oluşur hakeza.
yanlıştır. kadınlar kendine güvenen erkeklerden hoşlanır.
yalan dolandır. "yakışıklı değil ama sempatik"ten bir adım öteye geçemezsiniz. * *
(bkz: aferin onlara)
Yanlıştır. Kadınlar sadece kendilerini güldüren sempatik erkeklerden hoşlanır. Her sempatik erkeği de bir tutmamalı tabi.
çok doğru tespittir, bu tespiti yıllar önce 6 kızın arasında 1 erkek olarak test ettim.
Kadınlar hoşlandığı erkeğin her lafına gülerler.
http://iliskilerokulu.blogspot.com/
kadınlar komik ve yayvan erkeklerden hoşlanmazlar. espritüel erkeklere ise bayılırlar. ikisi arasındaki farkı bilen panpalarım işi kavramış demektir...
Kişiye göre değişen bir şeydir.
her kızda yoktur bu kavram. ama eğlenceli kızlar esprili erkeklerden hoşlanır. bu doğrudur.