bugün

açık ve net ortada olan durum.

gerekirse döveceksin. döverim.

suçu yapanla ilgili bir şey yok zaten, suça gelince övme yok bu bir yorum.
kadina el kaldiran erkek degildir , bir kadini dahi idare edemeyen de adam degildir.
(bkz: yok artık lebron james)

http://www.incicaps.com/c/may3jz8hv/
bir gayin kıskançlık beyanatı.
dayakla yetişmiş, dayakla her kapının açılacağını düşünen birey safsatası.
suçu ve suçluyu övme kapsamına giren önerme.

tck 215:
''işlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen öven kimse,iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.'

uyarayım dedim sadece. beni alakadar etmez.
kadına şiddet uygulayan bir adam, kendi cinsleri arasında sürekli aşağılanmış, aciz, korkak zavallının tekidir.
toplum arasında sürekli başarısız olan kişidir.
kendi egosunu tatmin etmek adına böyle aşağılık bir eylemde bulunan haysiyetsizliğin, şereften ve onurdan yoksunluğun karşılığıdır böyleleri.
her ne olursa olsun kadına şiddet uygulanmamalı.
sarhoşken ya da cinnet esnasında söylenebilecek sözler arasında gösterilebilir. Aksi halde şuurlu birinden beklenen bir söz olamaz.
erkeğe şiddet sevaptır bu durumda kadının sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etme mantığı mahalsef devam ediyor.
normaldir.

karı dayağı hak ederse sopayı yer. döverim.
anneyi ağlarken görmemiş insan evladı cümlesi. evet, sen kovadaki suyu al, sende odunu al. yürüyün arkadaşlar böylelerine prim vermeyelim.
(bkz: erkeğe tecavüz haktır)
o zaman buna hak diyenlerin arka taraflarına kazık girmesi ya da kazığa oturtulmaları da normaldir.
(bkz: #18656117)
anasından dövüle dövüle olanların tespitidir. anası bunlara hamileyken çok dayak yemiş yazık özür oradan.
bu gibi zihniyete sahip kişilerin, diri diri yakılması kadar hak değildir.
dövmeye anandan başla diyeceğim önermedir.
babana söyle anneni dövsün denir.
beyin yoksunu olan insan söylemi.
(bkz: sevişirken beni döv diyen sevgili)
bu hakkı nasıl kazandığı sorulası insan söylemidir.
kadına küfür dahi etmek insana yakışmazken, dövebileceğini savunan yazar zırvası.
Saçmalıktır. Daha saçması bu önermeyi haklı gören kadınların bu ülkede var olması.
insan görünümlü domuzun lafıdır.
bir kadın tarafından dünyaya getirilen bir canlının böyle konuşması ne tezat.