bugün

kadın vücudundaki kemiklerin açısı ve kasların duruşu erkek vücudundan daha iyidir daha iyidir.
sadece kadin vucudu olarak dusunmeyin. diri kadin vucudu diye dusunun bence. bülent ersoy da kadin bakarsan.
kışkırtıcıdır.
Allah kadınları narin, zarif ve yumuşak yaratmıştır. Erkeklere nazaran daha pürüzsüz, daha güzeldir.
doğa harikası.
içinde ruh yoksa et parçasından başka bir şey olmayan vücuttur.
ortopedik yastık gibidir. Güzel olani uyutur, kotu olani hepten ağrı yapar.
estetik bir yapıdır. son derece estetik, hoş, alımlı bir yapıdır.
insan vücudunun update edilmiş versiyonudur.

bazı kezbanlar bu update'e günümüzde dahi "daha sonra hatırlat" demektedir.
estetık harıkasıdır.
mucizenin şekil bulmuş halidir.

not: abazan değilim.
savaş alanıdır.
yolda bunlardan bir kaç tanesi yan yana yürürken, izlenmesi zevkli naif canlılardır. arkadan ayrı önden ayrı güzellerdir. bir de çıplak yürüdüklerini düşünürsen arkadan ufuk noktasına kadar baktırır.

edit: imla.
sanat eseridir.
sanat eseridir.

not: abhaz'ım.
yaşlandıkca aşırı çirkinleşen selülitleşen yağlanan bedenlerdir.
Tek kalıptan çıkma değildir, hepsi farklı ve hangi sektörde olursa olsun ekranda gördüğünüz her ama her kadın rötuşludur.

Gerçeklerle yuzlesın * .
estetik harikası.
erkek vücudundan daha estetik degildir objektif bakildiginda golgesinde kalir.tabi buna kendini inandirmak guctur erkek olarak. en azindan ben bile ikilemde kaliyorum. fakat erkek vucudu gelistirilebilir bir yapi. bir cok kas var ve bunlarin mukemmel bir uyum yakalamasi icin yillar suren calismalara ihtiyac var kadinin gelisim yonu kisitli. bunun yaninda ham hali erkek vucudunun ham halinden oldukca iyidir. erkek vucudu ustunde calismayi gerektirir.
son derece göze hoş gelen yapıdır. tam bir şaheser!
ancak tabii ki bir nimet, bir meta değildir.
hafif kum saati gibileride bi başka olur.
bitmeyen bir şeydir.
doyulamaz sanki. her santimini öpsende koklasanda tükenmez...

tabiki sevgili için diyorum bunu.
teknoloji gibi bisey bence. devamli gelisim gosteren ve yerinde durmayan bi olay. bi cep telefonu alirsiniz da 1 ay sonra daha yenisi, daha iyisi, daha cok islevlisi cikar ya. onun gibi bisey. guzel bi kadin gordukten sonra hep daha guzelini gormemiz de bundan mutevellit. ya da esmer, sarisin,kumral tenin olmasi da bi cep telefonunun farkli renkleri gibi. islev ayni ama. arada cirkinler de oluyo tabii. uretim hatasi diyelim.
sadece kadın üretimi için tasarlanmış muhteşem beden, erkeklerin oluşmasına neden olduğu için suç aletine dönüşmüştür.
cehenneme en yakın davettir.