bugün

Erkek annelerinin yaptığı hataların sonucudur. Sürekli annesi tarafından arkasının toplandığını gören tembel erkeklerimiz, annesi dışında kalan tüm kadınlardan da aynı beklenti içerisindedir. Zaman zaman zengin koca isteyen kadınları aşağılayıp, birini bulsam da beni adam etse, düzenli bir hayat istiyorum hem beni hem hayatımı toparlayacak bir kadına ihtiyacım var vs. isteklerini dile getirir ve aslında bayağı gördüğü o "zengin koca avcısı" olarak nitelendirdiği kadınlardan farklı bir kategoride olmadığının asla farkına varamaz zira o mükemmeldir çünkü annesi öyle söylemiştir. Evet...
Birbirine uygun olanlar birbirlerini çekip çevirsin lütfen.
Hayalimdir. Bırakın kendinizi kadınların kollarına. Bitmek bilmeyen yaşam enerjilerine hayranım.
bazı erkekler sizlerin bildiğinden daha çok şey yaşamıştır. bazı sığırlar gibi çok şükür amını sikecek bi karım var şükredeyim deyip düzen sistemine ayak uduramazlar. o bir kadın'dan bahsedilen zekadır, espridir, seksdir, eğlencedir, melankolidir, şiirdir, sanattır.
o kıstası arzulamadan anlayamazsın.
Kendinizi yetenekli ama yeterli gelişmeyi yapamayıp orta düzey takımlarda oynayan ve bir gün bir teknik direktör tarafından fark edilip yeteneğinin ortaya çıkacağı hayallerini kuran futbolcu moduna sokmayın.
Her dakika annesine yaslanmaktan dolayı kendi çapında hayat felsefesi geliştirip kadınlığın dahi tarifini yapacak düzeye eriştiğini sanarak tembelliğin zirvesinden seslenen maldır.
'Zeki kadın erkeği çekip çevirecek kadındır' söylemiyle eşleşmenin peşine düşer bu.

Zeki kadın seni niye çekip çevirsin olm?

Bi tarafından çekilip çevrilen fırıldak gibisin ömür boyu ortalıkta döner yığılır, alemin başına dert olursun.

Garrektersiz şey.