bugün

Araştırma bölgemizi türkiye ile sınırlandırarak bu sorunsala cevap bulunabileceği kanatindeyim.
Türk kadını ne ister?
-korunup kollanmak,
-her zaman arkasında birinin olduğunu bilmek,
-güçlü ve özgüvenli bir erkek,
-her yerde kendini savunabilecek bir adam,
-ve en önemlisi kıskanılmak isterler.

Bu kadınlar her ne kadar çağdaş, modern, eğitimli aileden gelirse gelsinler yanlarındaki adamın biraz kaba saba olması hoşlarına gidiyor olacaktır.
1) hoşlanmasalar bile kıyafetine karışacaksınız.
2) hoşunuza gitmeyen bir erkek arkadaşı varsa, konuşma onla ve en ufak fotoğrafını beğenme diyeceksiniz.
3) kız kıza gece dışarı çıkmak mı kesinlikle hayır!
4) yanınızda olmadığı zaman alkol almasına izin vermeyeceksiniz.
5) etekler, taytlar, dar kotlar, mini shortlar lügatınızda bile olmayacak.
6) kaşarlık potansiyeli olan kız arkadaşı varsa onunla da irtibatı koparmasını isteyeceksiniz.
7) gece kendi evi dışında başka bir evde kalmayacak.

Arkadaşlar türk kadınını kuşa benzetebiliriz, elimize aldığımızda çok sıkıp öldürmeyecek ne de gevşek bırakıp gözü dışarda olmasına izin vereceğiz.
Anahtar prensip bu.
Kişiden kişiye göre değişebilir. Kocam olsaydı da yemegi kotu yaptigim icin beni dövseydi diyen kadinlar gordu bu gozler.
insan gibi davranılmalı. aptal aptal herkesten guçlu falan görmeyin kendinizi. muhtemelen yemek yaparken yardım etmek hoşlarına gider.
Tecrübesiz ipnelerin fikir beyan etmemesi gereken sorunsal.
karşınızdakinin bir birey olduğunu kabul ederek davranılmalı diye düşünüyorum. yani ön planda olan senin ego eksikliğinden kaynaklı kıskançlıkların değil, var oluşunu kabul ettiğine kanıt olan saygın olacak. hayırlı işler.
Erkek sevgiline davrandığın gibi davran ayrılık gayrılık olmasın.
Sert ve dediğim dedik olmak artı puan kazandırır.
ilk başlarda kızın istediklerini yapın ama belli bi süre sonra sıkıyo bu durum.
Kız arkadaşınıza birey olduğunuzu ve kendi zevklerinizin olduğunu gösterin. Aşırıya kaçmadan tabi, ortak zevklerinizi birlikte yapın.
Aksi halde kızlar sürekli kendi istediklerini yapan, peki hayatım diyerek dolaşan erkeklerden bi süre sonra sıkılır ve koşarak uzaklaşır.
En azından ben öyleyim.
Bol bol sikin. Köleniz olur.
Bazıları sert seviyor.
Dürüst,samimi,içten,ilgili yeri geldiğinde dost gibi yeri geldiğinde abi yeri geldiğinde baba gibi.