Cevabi beklenen sorunsaldir. Çok guzelde koksalar, kokmasalarda bir çekicilik var.
görsel
(bkz: feromon)
Kadına ait olduğu için.
hiç öyle bir erkekle tanışmadım. parfümcü mü kendisi?
o kişi erkek değildir. o pis ter kokusunu duymak beni hoşnut etmiyor amk. ben her gün banyo yapıyorsam karşımdakini de öyle beklerim.
kadın veya erkek farketmez o pis kokuyla gezeni insandan saymam .
yaz günü adana'da çökelek gibi kokan kadınlar için geçerli olmayandır.
yaratılış diyeceğim ki ondan ama tek bir detay var her kadın kokusu değil. Tabi insan evladıysan.
eskilerin bir sözü vardır
,,,,,, yoklanmadan
kadın koklanmaz derler.
sonra boşa koklamış olursun.
peki sürekli pastırma yediği için artık teni temizken bile buram buram pastırma kokan bi kadının kokusu da afrodizyak etki yaratır mı acaba? sorusunu aklıma getirdi. ya neden ben bugün böyleyim. hep saçma sapan görüntüler geliyo zihnime *
(bkz: tam ciddi olucam bi gülme geliyo)

ha bi de güzel kardeşim bari başlığı yazarken iki kez oku. bu ne devrik cümle ya.
(bkz: kadın kokusu erkeği)
(bkz: yengeç erkeği)
(bkz: kadın kokusu erkeği niye çekici geliyor sorunsalı)
(bkz: kadın kokusu erkeğe niye çekici geliyor sorunsalı)
Güzel kokan bir kadın güzel bir hikaye gibidir. Bazen duruma bazen olaya yönlendirir sizi. boynundan ve saçlarından gelirse koku tam olarak olay hikayesi içindesinizdir. Ama kapalı hafif bir koku ise yağmurlu bir günde çehov okuyor gibi olursunuz.

sizce de çekici değil mi ?
Kadının erkeğe çekici gelmeyen herhangi bir şeyi varmı ki ?
Uzun saç çekici gelir. Kısa saç da çekici gelir. Gözlük takar seksi olur gözlüğü atar şuh kadın olur. Omuzları, elleri, ayakları, kalçaları, uzun eteği, kısa eteği, taytı, eşofmanı, kaprisi, tişörtü, eşarbı, entarisi vs .....
Kapanır bir bok görünmediği için seksi olur. Açık kadına zaten yollu gözüyle bakılır o ölümüne seksidir zaten.

Yani diyeceğim nefes alsın yeter diyen bir milletiz. Bundan dolayı bu ülkede kadın, bir tek kadın olamamıştır. Geri kalan ne varsa bütün sıfatları taşımaktadır. Adet görmeye başladığı zaman gelinlik çağı gelmiş diye yorum yapılıyor bizim gibi gelişmiş müslüman ! Ülkelerde. Daha Fazla konuşmaya hacet varmı ?