bugün

bunun kadını erkeği yoktur doktor doktordur zaten. yapmasını gerekeni yapar ve biter bu kadar sığ düşünceli olmayın artık.
(bkz: bayan doktor)

Ogreneceksiniz.
görsel
Bu yorumları yapan bunu da beğendi (bkz: karım ölse de erkek doktora götürmem)
Bir göz gezdirdim ve yalnız olmadığımı anladım. Ukâlâlıkta bir numara bu özürlüler. Tabi yıllardır bir sike yaramamış kadın popülasyonundan olduğu için doktor olduğu zaman bir ukalalık kendini bir bok sanma havalarındalar. Sizin o bilinçaltınızı silkeyim. Erkek hekim adamdır erkek hekim tercih edin.
Erkek hastalara çok iyi muamele yapan doktordur.

(bkz: doctor adventures)
Erkek doktorla aynı görevleri yapar. Biri daha iyi ya da kötü değildir. Ancak evlenir ve çoluk çocuğa karışırsa erkekle aynı performans tabi ki beklenemez.
benim! biyron biyron!! tansiyon ölçülür, anamnez alınır, dikiş atılır, serum takılır.
beş dk da yapılır, hemen teslim edilir.
beş lira beş lira beş lira!

edit: ulan hayatta gurur duyduğum nadir şeylerden biri bu. yaziciğim işte!
Hasta için mükemmel evet kesinlikle mükemmel. Erkek doktorun artistliğini göremezsin.

Ammmaaa ve lakin bir kadın doktorla hatta birden fazla kadın doktorla çalışıyor ve doktor değilseniz(ben) bak hipokrat yemini ediyorum ziki tutarsiniz(o da ben). Aboovvvvv evde olmama rağmen yarın işe gideceğim aklima gelince tüylerim tiken tiken oldu.
Aynen iki hoşuna giden erkek doktora rastlayınca da tam tersini yazarsın. Beyin bedava.
en son gittiğim göz doktoru ve diş hekimi kadındı. hastayı dinleyen, en azından gözünün içine bakıp dinlediğini belli eden, tecrübeli, güler yüzlü ve zeki insanlardı. erkek doktorların 5'inden 3'ü böyle değildir hatta 4'ü diyip iddiamı ilerleteyim. yok abi odun oluyorlar. ayrıca beni kadın ruhu daha iyi anlıyormuş onu öğrendim.
ben anlamıyorum nefretinizin sebebi ne? niye hep genelleme?haklısınız veya değilsiniz,niçin herkesi aynı görüyorsunuz?
bülent ecevit üniversitesi hastanesinde bir tanesine muayene olduğum doktordur.
doktor sarışın güzel ve genç. bir hemşire ve bir başka kadın doktorun damarlarim ince olması yüzünden beceremediği bilegimden 2. denemede kan alabildi.
Hayattan soğutuluruz itina ile.
giyinme özürlü, geveze, fırça atma ustalarıdır. hekim seçme hakkımı kullanarak gitmediğim dişi bireylerdir.